Fajna promocja! Kup telewizor i odbierz zestaw oświetlenia Philips HUE w prezencie

Fajna promocja! Kup telewizor i odbierz zestaw oświetlenia Philips HUE w prezencie

Samsung wystartował z nową promocją „Smart QLED”, dzięki której kupując telewizor QLED koreańskiego producenta możemy otrzymać w prezencie zestaw oświetlenia Philips HUE.

Promocja Samsunga może być dobrym sposobem na rozpoczęcie przygody ze Smart Home

Telewizory Samsunga cieszą się bardzo dużą popularnością. Modele QLED mogą być tańszą alternatywą dla telewizorów z matrycą OLED, dzięki czemu wiele osób decyduje się na zakup TV właśnie z takim typem wyświetlacza.

Dodatkowo każdy z nich ma na swoim wyposażeniu Smart TV, który pozwala m.in. na instalowanie aplikacji. Dzięki temu, telewizor może stać się centrum domowej rozrywki, a nawet zarządzania domem. Za pomocą aplikacji SmartThings można sprawdzić, kiedy pralka skończy pranie, a także zajrzeć do lodówki bez wstawania z kanapy.

Do tego ekosystemu można dołączyć nie tylko produkty z logo Samsung, ale także inne, które są z nim kompatybilne. Właśnie dlatego Samsung wystartował z promocją „Smart QLED”.

Kup telewizor i odbierz zestaw Philips HUE

Warunkiem skorzystania z promocji jest zakup telewizora Samsung QLED z roku modelowego 2020 do 28 lutego 2021 roku, a następnie wypełnienie kilku kroków, które prezentują się następująco:

  • podziel się opinią telewizorze Samsung QLED za pośrednictwem jednej z dedykowanych stron: samsung.com.pl, strony sklepu, za pośrednictwem której telewizor został zakupiony lub strony porównywarki cenowej. W treści swojej opinii należy dodać hasztag: #promocjasmartqled,
  • zrób zdjęcie lub zrzut ekranu opublikowanej opinii,
  • zarejestruj się na stronie promocji, korzystając ze swojego Konta Samsung, postępując zgodnie z instrukcją,
  • po pozytywnej weryfikacji nagroda zostanie wysłana kurierem. Liczba zestawów promocyjnych jest ograniczona.
Kup telewizor Samsung, a zestaw oświetlenia Philips HUE otrzymasz w prezencie (fot. Samsung)
Kup telewizor Samsung, a zestaw oświetlenia Philips HUE otrzymasz w prezencie (fot. Samsung)

Po pozytywnym przejściu tych kroków osoba, która zakupiła telewizor, otrzyma w prezencie zestaw oświetlenia Philips HUE o wartości 699 złotych, w skład którego wchodzą: dwie kolorowe żarówki, mostek i regulator przyciemniania, który jest kompatybilny z telewizorami Samsung. Dzięki temu można sterować oświetleniem nie tylko z poziomu dedykowanej aplikacji, ale także dzięki Samsung SmartThings, zainstalowanej na naszym TV.

Szczegóły promocji można sprawdzić na tej stronie internetowej. Obowiązuje ona dla telewizorów zakupionych w dniach od 28.12.2020r. do 28.02.2021r.