Kup telewizor Samsung The Frame, dzieła sztuki dostaniesz gratis!

Kup telewizor Samsung The Frame, dzieła sztuki dostaniesz gratis!

W ramach oferty promocyjnej, Samsung dołącza do swoich telewizorów serii The Frame bezpłatny dostęp do ponad 1200 dzieł sztuki z całego świata!

Samsung The Frame – dzieła sztuki w Twoim salonie

By zrozumieć, dlaczego dostęp do możliwości wyświetlania dzieł sztuki może okazać się przydatny, należy pokrótce zapoznać się z telewizorami Samsung The Frame. To urządzenia, w których typowe obudowy zastąpiono gustownymi ramkami, po to, by móc powiesić je na ścianie nawet w najbardziej reprezentacyjnym, eleganckim wnętrzu. Dzięki dołączonemu do zestawu sprzedażowego uchwytowi przylegającemu, telewizor może wyglądać niczym gustowny obraz.

Samsung The Frame

Oczywiście, podstawowym zadaniem The Frame pozostaje wyświetlanie wszystkiego tego, co typowe telewizory. Jednak gdy nie jest używany, można wyświetlić na nim, na przykład, jeden ze znanych obrazów, który akurat komponuje się z naszym wnętrzem, bądź po prostu chcieliśmy na niego w danym momencie popatrzeć.

Samsung The Frame

Trzy miesiące Art Store za darmo, także dla tych, którzy już kupili The Frame

W ramach promocji, posiadacze telewizorów Samsung The Frame mogą zyskać bezpłatny, trzymiesięczny dostęp do serwisu Art Store, w którym znajdą ponad 1200 dzieł sztuki, gotowych do wyświetlenia na ich telewizorach. W ofercie znajdują się zarówno obrazy, jak i grafiki czy zdjęcia, pochodzące z renomowanych galerii i muzeów z całego świata.

Kup telewizor Samsung The Frame, dzieła sztuki dostaniesz gratis!

Jak skorzystać?

Trzymiesięczny dostęp do Art Store aktywować mogą klienci, którzy zdecydowali się na zakup The Frame w 2019 bądź 2020 roku. W celu jego aktywacji, należy, po uruchomieniu telewizora, wyszukać aplikację Samsung Promocja. Następnie, już w aplikacji, trzeba kliknąć w baner Art Store i potwierdzić, do którego konta Samsung ma zostać przypisana aktywacja dostępu. Pozostało już tylko przejść do Art Store, włączyć dostęp i to wszystko, co potrzebne, by we własnym mieszkaniu poczuć się jak w Luwrze.

Szczegóły oferty promocyjnej dostępne są na stronie internetowej Samsung.