Samsung

To jeszcze nie koniec telewizyjnych nowości Samsunga!

Samsung wygląda tak, jakby dopiero się rozpędzał! Firma zaprezentowała telewizory Neo QLED oparte na diodach Mini LED oraz zupełnie nową wersję The Frame TV i…to jeszcze nie koniec. Koreańska firma będzie wprowadzała na rynek nowe modele telewizorów. Poznamy je podczas specjalnego wydarzenia już 2 marca 2021 roku. Samsung zaprosił bowiem na konferencję Unbox & Discover 2021.

Samsung oficjalnie ogłosił datę wydarzenia Unbox & Discover 2021, które będzie prezentacją nowych telewizorów koreańskiego giganta. Przekaz jest krótki: podczas konferencji mamy zobaczyć nową wizję oraz „innowacyjne” urządzenia, które na nowo zdefiniują rolę telewizora. Można się spodziewać, że w tym przypadku będziemy mieli do czynienia z prezentacją kolejnych technologii jakie Samsung będzie wprowadzał do swoich ekranów w ciągu najbliższych miesięcy.

Samsung atakuje smart TV

Wydarzenie Unbox & Discover 2021 organizowane przez Samsunga odbędzie się wirtualnie. Podczas imprezy, Samsung ma również ogłosić nowe branżowe partnerstwa, tak więc możemy spodziewać się kolejnych, ciekawych informacji. Cała konferencja będzie transmitowana za pośrednictwem serwisu YouTube oraz na stronie producenta.

Samsung

Nadal nie jest jasne, które telewizory oraz technologie powiązane z wyświetlaniem obrazu zaprezentuje Samsung podczas wydarzenia Unbox & Discover 2021. Firma może pokazać więcej modeli LED, QLED oraz Neo QLED przeznaczonych na 2021 rok. Na początku tego roku Samsung Display pokazał bowiem ekrany OLED przeznaczone do laptopów, a jeszcze w tym roku ma zaprezentować ekrany QD-OLED przeznaczone do telewizorów.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko cierpliwie czekać na konferencję.