Spraw, by ogród bezpiecznie przetrwał upały. Sterownik nawadniania już wkrótce w Biedronce

Spraw, by ogród bezpiecznie przetrwał upały. Sterownik nawadniania już wkrótce w Biedronce

Sterownik nawadniania to urządzenie, dzięki któremu nigdy nie zapomnimy o podlaniu ogrodu o właściwej godzinie. Dodatkowo, zrobimy to nawet wtedy, gdy nie ma nas w domu. Już 8 lipca trafi do sieci sklepów Biedronka w bardzo korzystnej cenie.

Urządzenie, o którym mowa to sterownik nawadniania, który firma mPTech będzie sprzedawała w Biedronkach pod marką własną tej sieci – Gardenic. Jak dowiadujemy się z opisu sterownika, posiada wiele profili działania. Cykle nawadniania ustawimy w konfiguracji do 3 programów na dobę, gdzie minimalna długość pracy to 1 minuta, a maksymalna – 239 minut.

Sterowanie dozownikiem odbywa się przy pomocy pokrętła, które służy zarazem jako włącznik, a ustawienia prezentowane są na wyświetlaczu LCD o przekątnej 2,5 cala. Do jego zasilania służą 2 baterie AA, dołączone do zestawu sprzedażowego. Poza bateriami, producent dołączył do sterownika filtr kapturowy oraz adapter 1″-3/4″.

Montaż sterownika jest bezproblemowy i nie wymaga dodatkowego okablowania – wystarczy wpiąć go pomiędzy kran z wodą i wąż ogrodowy.

Sterownik nawadniania Gardenic – cena, dostępnosć

To praktyczne urządzenie, które pomoże zadbać o należyte nawodnienie naszych przydomowych roślin, będzie dostępne w sklepach Biedronka już od 8 lipca (czwartek), a jego cena to 89,90 złotych. Biorąc pod uwagę, że w zamian otrzymujemy spokój z podlewaniem, mniej obowiązków i możliwość opuszczenia domu o dowolnej porze – bardzo korzystnie!