Wielka paczka 5G w dobrej cenie - nowa oferta abonamentu od T-Mobile

Wielka paczka 5G w dobrej cenie – nowa oferta abonamentu od T-Mobile

Wykorzystując okazję, jaką są nadchodzące Mistrzostwa Europy w piłce nożnej, a także ogromny sukces swojego ambasadora, Roberta Lewandowskiego, T-Mobile wprowadza na rynek nową ofertę abonamentową, a w niej setki gigabajtów do wykorzystania w 5G.

Jedną z największych obaw przed pojawieniem się w cennikach operatorów taryf dedykowanych 5G, była ta o spory wzrost cen względem propozycji standardowych, niezapewniających dostępu do łączności najnowszej generacji. Tymczasem, dzięki najnowszej propozycji T-Mobile, możemy sprawić, że nie braknie nam gigabajtów także w 5G, a i miesięczne koszty nie będą szczególnie wygórowane.

T-Mobile: 200 GB w abonamencie od 45 złotych, w tym 5G.

W dniach od 2 czerwca do 15 lipca, operator sieci T-Mobile udostępnia klientom ofertę nazwaną Mistrzowska promocja. Obejmuje ona nielimitowane rozmowy i SMSy do wszystkich w kraju i roamingu w UE, a także paczkę danych o wielkości aż 200 gigabajtów. Miesięczny koszt abonamentu to 65 złotych, jednak promocje w T-Mobile kumulują się, dlatego może zostać ograniczony do 45 złotych.

Klienci, którzy już korzystają z usług T-Mobile mogą skorzystać z programu Korzyści dla domu i obniżyć cenę abonamentu właśnie 20 złotych. Podane kwoty obejmują rabaty za zgodę na marketing operatora oraz obsługę elektroniczną i terminową płatność.

T-Mobile cennik

Urządzenia z 5G w ofercie

Dodatkowo, do Mistrzowskiej promocji dobrać można jedno z urządzeń obsługujących sieć 5G, w cenie o 200 złotych niższej. Może to być, na przykład, Xiaomi Mi 11 Lite 5G, Samsung Galaxy S21 5G albo Samsung Galaxy A42 5G.

Do skorzystania z oferty zachęca nie kto inny, jak sam Robert Lewandowski. Promocyjny spot z jego udziałem można obejrzeć tutaj: