T-mobile internet bez limitu 5g
fot. T-Mobile

Pełna prędkość 5G bez limitu danych? T-Mobile wprowadza taką taryfę!

Klienci T-Mobile już niebawem będą mogli cieszyć się taryfami prawdziwie nielimitowanymi. Magentowy operator, jako pierwszy na polskim rynku, udostępnia ofertę abonamentową z internetem 5G bez limitu prędkości i danych.

T-Mobile prezentuje prawdziwe oferty bez limitu

T-Mobile pragnie zerwać z ograniczeniami, jakie napotykają jego klienci w codziennym życiu. Operator pozwoli niebawem na skorzystanie z dwóch nowych taryf z internetem bez limitu danych. Wszystko to, wykorzystując dynamicznie rozbudowującą się sieć 5G, którą operator nieustannie rozbudowuje.

W pełni nielimitowana oferta na smartfon to dla nas naturalny krok i odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Dzisiaj zmieniamy ofertę dla klientów abonamentowych, ale na tym nie poprzestajemy. Nadal będziemy pracować nad kolejnymi rozwiązaniami dla naszych klientów, by zapewnić im jak najlepsze doświadczenia, prostotę, a także docenić ich lojalność

Goran Markovic, członek zarządu ds. rynku prywatnego w T-Mobile Polska

Najnowsze taryfy abonamentowe pozwalają klientom korzystać z nielimitowanych rozmów, SMS-ów oraz MMS-ów. Ponadto, dwie z nich – M Nielimitowana oraz L Nielimitowana – umożliwiają korzystanie z sieci 5G bez limitu danych. Użytkownicy wariantu M Nielimitowana otrzymują dostęp do sieci z maksymalną prędkością do 30 Mb/s. W przypadku taryfy L Nielimitowana klienci będą mogli skorzystać z maksymalnej dostępnej prędkości oferowanej przez sieć 5G.

Klienci posiadający kilka usług u magentowego operatora będą mogli skorzystać z programu „Korzyści dla domu”, dzięki któremu koszty abonamentów są niższe o 20 zł miesięcznie. Dzięki temu, posiadacze kilku numerów, internetu domowego lub innych usług w T-Mobile, skorzystają z taryfy M Nielimitowana za jedyne 45 zł/mies., natomiast L Nielimitowana będzie dostępna dla nich w cenie 65 zł/mies.

T-mobile internet bez limitu 5g
fot. T-Mobile

Dodatkowo, klienci wybierający plany taryfowe bez limitu, otrzymują dostęp do usługi „Rozrywka Uwolniona” na 6 lub 12 miesięcy za darmo, a przy zakupie dwóch abonamentów – nawet na 24 miesiące bez dodatkowych opłat. Dzięki niej, użytkownicy będą mogli korzystać bez opłat z wybranych platform rozrywkowych oferujących treści w modelu subskrypcyjnej. W ofercie znajdują się m.in. HBO GO, Tidal, Legimi oraz różne pakiety w Polsat Box Go.

Nowe taryfy abonamentowe dostępne są zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów. Oferta wchodzi w życie 20 stycznia 2022 roku. T-Mobile przygotował również zniżki na urządzenia dla klientów, którzy chcą skorzystać z dobrodziejstw sieci 5G, lecz nie posiadają odpowiedniego urządzenia.

T-mobile internet bez limitu 5g promocje na sprzęt
fot. T-Mobile

W planach taryfowych S, M Nielimitowanym oraz L Nielimitowanym klienci będą mogli otrzymać odpowiednio 100, 200 lub 300 złotych zniżki na sprzęt. Smartfon Xiaomi Redmi Note 10 Pro jest również objęty dodatkowym rabatem 200 złotych, obowiązującym w dniach 20.01-31.01. W rezultacie, osoby decydujące się na najwyższy pakiet, mogą nabyć ten smartfon 500 złotych taniej, za jedyne 1099 złotych.

T-mobile internet bez limitu 5g promocje na sprzęt
fot. T-Mobile

Dodatkowo przy zakupie wybranych smartfonów w taryfach M Nielimitowana oraz L Nielimitowana klienci mogą liczyć na ciekawe prezenty:

  • wybierając smartfon Samsung Galaxy A52s, klient otrzyma słuchawki Samsung Galaxy Buds2 o wartości 649 złotych.
  • Z Samsungiem Galaxy S21 FE 5G w prezencie można otrzymać Samsunga Galaxy A12 o wartości 749 złotych
  • klienci, którzy zdecydują się na model Xiaomi 11 Lite 5G NE otrzymają zestaw Smart Home Sport 2 o wartości 499 złotych. W jego skład wchodzą słuchawki, opaska sportowa oraz waga.

Łącznie ze zniżką na sprzęt można zaoszczędzić do 1049 złotych.

Jesteśmy ciekawi, jak na nową ofertę T-Mobile odpowiedzą pozostali operatorzy na rynku. Być może już wkrótce każdy z nich zaoferuje pakiet z nielimitowanymi danymi oraz prędkością w sieci 5G.