Czy telewizor z ekranem o przekątnej 140 cali może być... ultramobilny?! Spójrzcie tylko na rozwiązanie TCL!

Czy telewizor z ekranem o przekątnej 140 cali może być… ultramobilny?! Spójrzcie tylko na rozwiązanie TCL!

W jaki sposób zapewnić sobie komfort oglądania treści multimedialnych na ekranie o przekątnej 140 cali, na przykład siedząc w samolocie? Wystarczy założyć okulary TCL Nxtwear G. Są GENIALNE w swojej prostocie!

Czasem nie trzeba bardzo zaawansowanej technologii, by zachwycić potencjalnych klientów. Wystarczy zmienić dobry pomysł w coś, co autentycznie może się przydać. Okulary TCL Nxtwear G to rozwiązanie tego typu. Nie znajdziemy tu ani rzeczywistości rozszerzonej, ani wirtualnej, ani Sztucznej Inteligencji. Nie ma nawet wbudowanego akumulatora, który wpływałby na zwiększenie masy urządzenia.

To, na pierwszy rzut oka, totalnie zwykłe okulary, z jednym małym szczegółem. Z jednego nausznika wystaje długi kabel USB-C.

TCL Nxtwear G – 140-calowy telewizor gdziekolwiek jesteś

W okularach TCL Nxtwear G, w miejscu, w którym zazwyczaj znajdują się szkła, umieszczono dwa wyświetlacze Sony Micro OLED, o rozdzielczości Full HD. Jak łatwo się domyślić, każdy dla jednego oka. Wystarczy wpiąć kabel USB-C do kompatybilnego urządzenia (laptopa, tabletu, smartfona itp.), by naszym oczom ukazał się obraz o wielkości porównywalnej do tego, co uzyskalibyśmy na telewizorze o przekątnej…140 cali!

Tak, od strony technicznej TCL Nxtwear G to najzwyklejszy monitor, który do przesyłania obrazu i zasilania wykorzystuje gniazdo USB-C. Proste, a jakie skuteczne!

Przenośne kino domowe pojawi się w sprzedaży w Europie w cenie 599 euro, najprawdopodobniej jeszcze w 2021 roku. TCL zaznacza, że mimo iż okulary zostały wyposażone w głośniki, dla lepszych wrażeń dźwiękowych, a przede wszystkim, większej prywatności, lepiej będzie, gdy skorzystamy z własnych słuchawek.

TCL Nxtwear G

140-calowy, osobisty telewizor wszędzie tam, gdzie jesteśmy? Nie wiem jak Wy, ale ja kupuję ten pomysł totalnie w ciemno!