Vive Focus 3 - gogle VR dla biznesu już w przedsprzedaży

Vive Focus 3 – gogle VR dla biznesu już w przedsprzedaży

Firma HTC poinformowała o rozpoczęciu przedsprzedaży gogli do wirtualnej rzeczywistości HTC Vive Focus 3, dedykowanych odbiorcom biznesowym. Sprawdź, w jaki sposób mogą odmienić Twoje biuro i zakład pracy.

Wykorzystanie technologii wirtualnej rzeczywistości to spora szansa dla przedsiębiorców. Dzięki temu, że pracownicy zostaną wyposażeni w gogle VR, będą mogli np. przechodzić szkolenie w warunkach zdecydowanie bliższych rzeczywistości, niż w przypadku teoretycznego wykładu czy typowych filmów instruktażowych. VR zapewnia możliwość uczestnictwa w przygotowanych materiałach w taki sposób, że oprócz wiedzy, przyswajane są również podstawowe nawyki i odruchy charakterystyczne dla danego stanowiska pracy i wykonywanego zadania.

Szkolenia to jednak tylko jedno z wielu zadań, jakie w firmie mogą realizować gogle VR. By przekonać się, co więcej mogą zaoferować, warto przyjrzeć się jednemu z ciekawszych modeli dedykowanych użytkownikom profesjonalnym – HTC Vive Focus 3, który właśnie trafił do sprzedaży w Polsce.

HTC Vive Focus 3 – co potrafią biznesowe gogle?

By lepiej scharakteryzować te konkretne gogle VR, sięgnijmy do krótkiego opisu z informacji producenta:

Najnowsze urządzenie All-In-One, to najlepsze rozwiązanie dla biznesowej rzeczywistości wirtualnej, łączące najwyższą, mobilną moc obliczeniową, zaawansowany system śledzenia, innowacyjne kontrolery, ergonomiczną konstrukcję, dostęp do biznesowych rozwiązań i aplikacji z niczym nieograniczoną mobilnością.

Na wyposażeniu nowych gogli HTC znalazły się, między innymi, wyświetlacze dające łączną rozdzielczość 5K, z częstotliwością odświeżania 90 Hz oraz polem widzenia 120 stopni. Wszystko to w zupełnie nowej konstrukcji o zrównoważonym rozkładzie masy, by zapewnić jak najwyższy komfort użytkowania, nawet przez cały dzień.

Gogle HTC Vive Focus 3 kosztują 6699 złotych, a pierwsze zamówienia zrealizowane zostaną po 24 czerwca. Dostępne są u autoryzowanych partnerów handlowych HTC Vive, w tym w sklepie zenonvr.com.