Samsung: telewizory Neo QLED z montażem i wniesieniem gratis

Samsung: telewizory Neo QLED z montażem i wniesieniem gratis

Obawiasz się zakupu nowego telewizora, ponieważ nie wiesz, czy poradzisz sobie z jego wniesieniem i montażem, albo nie chcesz ponosić dodatkowych kosztów z tytułu wykonania usługi przez profesjonalistów? Najnowsza promocja telewizorów Neo QLED od Samsunga jest właśnie dla Ciebie.

Telewizory Samsung Neo QLED, które w 2021 roku trafiły do sprzedaży w Polsce, już teraz stały się produktami, których nikomu przedstawiać nie trzeba. Dzięki bardzo wysokim parametrom prezentowanego obrazu, z miejsca stały się jednymi z najbardziej pożądanych modeli na rynku. Nie dziwi zatem, że każda promocja, którą są objęte, cieszy się sporą popularnością wśród klientów. Wszystko wskazuje na to, że dokładnie tak samo będzie teraz, gdy producent dorzuca gratis usługi wniesienia i montażu telewizora.

Tylko czysta radość

Dzięki możliwości bezpłatnego wniesienia i montażu telewizora, odpadają nam czynności, które musieliśmy wykonać sami, a które kojarzą się jako te najmniej przyjemne przy wymianie urządzenia na nowszy model. Co zrobić, by skorzystać z tej opcji? Wystarczy nabyć jeden z telewizorów Samsung Neo QLED u wybranego partnera handlowego producenta.

Samsung Neo QLED

Promocją objęto telewizory Neo QLED 4K – Q95NA, Q91NA i Q85A, oraz Neo QLED 8K: QN900A i QN800A, a sieci, które biorą udział w akcji specjalnej to RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, Neonet oraz x-kom.pl.

Pakiet usług obejmuje następujące czynności instalatora:

  • wniesienie;
  • rozpakowanie urządzenia;
  • montaż podstawy;
  • ustawienie we wskazanym miejscu;
  • podłączenie do istniejącej i sprawnej instalacji elektrycznej i antenowej;
  • konfiguracja ustawień podstawowych;
  • zaprogramowanie dostępnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej;
  • zabranie opakowania.

Jak zwykle w przypadku podobnych promocji, obowiązuje ograniczenie czasowe. By skorzystać z bezpłatnego wniesienia i montażu, należy zakupić telewizor maksymalnie do 16 maja 2021 roku.

Dla zainteresowanych, więcej szczegółów znaleźć można na stronach internetowych sklepów partnerskich oraz w komunikacie Samsunga.