TP-Link Tapo L530E

Tapo L530E – nowa, inteligentna żarówka w ofercie TP-Link

TP-Link wprowadza do swojej oferty nową, inteligentną żarówkę Tapo L530E. Producent zapewnia, że dzięki niej, każda z osób, będzie mogła wykorzystać bogatą paletę barw oraz dostosować oświetlenie zgodnie ze swoimi potrzebami. Tapo L530E ma również zadbać o bezpieczeństwo mieszkania.

TP-Link Tapo L530E to inteligentna, energooszczędna żarówka, która pozwala na pełną kontrolę ze strony użytkownika – zarówno nad kolorem, jak i natężeniem samego światła. Całość jest obsługiwana przy pomocy aplikacji Tapo możliwej do zainstalowania na smartfonie lub tablecie. Oprócz możliwości konfigurowania oświetlenia, sama aplikacja od TP-Link pozwala także na śledzenie zużycia energii, jak również ustawianie harmonogramu działania samej żarówki.

TP-Link Tapo L530E – nowa, wielofunkcyjna żarówka

Żarówka TP-Link Tapo L530E posiada uniwersalny gwint E27, co oznacza, że będzie pasowała do większości instalacji. Generuje światło o natężeniu podobnym do standardowej żarówki 60W i nie wymaga żadnych innych sprzętów do prawidłowego funkcjonowania – żarówce wystarczy tylko łączność z siecią bezprzewodową. TP-Link w modelu Tapo L530E pozwala na stworzenie predefiniowanych scen oraz szybkie przełączanie się między nimi w zależności od okazji.

Oprócz tego, żarówka posiada specjalny tryb „Poza domem”, co pozwala na zapalenie światła i jego zgaśnięcie o przypadkowych porach – tym samym oszukując potencjalnych złodziei obserwujących mieszkanie.

TP-Link Tapo L530E może być również obsługiwana przy pomocy inteligentnych asystentów, takich jak Amazon Alexa czy Asystent Google.

Nowa żarówka od TP-Link została wyceniona na 60 złotych na sztukę. Konstrukcja przy jasności 806 lm pobiera moc na poziomie 8,7W.