xiaomi viomi s9 1

Szukasz odkurzacza ze stacją opróżniającą? Viomi S9 W TEJ CENIE to absolutny faworyt

Inteligentne roboty sprzątające wyposażone w dodatkowe akcesorium, którym jest stacja opróżniająca, kosztują zazwyczaj sporo drożej od tych wymagających ręcznego opróżniania. Na szczęście to powoli się zmienia, a dzisiejsza okazja na Viomi S9 tylko to potwierdza.

Kompletny odkurzacz w doskonałej cenie

Odkurzacz Viomi S9 to właściwie konstrukcja kompletna, oferująca wszystko to, czego możemy wymagać od robota sprzątającego. Laserowe skanowanie pozwalające na tworzenie mapy pomieszczeń, harmonogram sprzątanie poszczególnych pokoi, siła ssania 2700 Pa, bateria o pojemności 5200 mAh, jednoczesne odkurzanie i mopowanie to tylko kilka z wielu zalet tego odkurzacza. Z całą pewnością, to jedna z najlepszych konstrukcji, jakie obecnie można kupić.

Obsługa Viomi S9 staje się jeszcze prostsza, gdy zdecydujemy się nabyć go w wersji z dodatkową stacją opróżniającą, pozwalającą zapomnieć o konieczności ręcznego ingerowania w pracę odkurzacza nawet przez miesiąc.

Oczywiście, tak solidne atuty wymagają uiszczenia stosownej opłaty. Sugerowana cena detaliczna tego odkurzacza to 2699 złotych. Dużo? Z całą pewnością. Na szczęście, właśnie przydarzyła się okazja, w ramach której można kupić go sporo taniej.

Viomi S9

Viomi S9 ze stacją opróżniającą za 2099,99 złotych!

Zestaw, w którego skład wchodzi odkurzacz Viomi S9 oraz kompatybilna stacja opróżniająca kosztuje teraz zaledwie 2099,99 złotych! Promocja obowiązuje w sklepie geekbuying.pl i trwa, zgodnie z informacją na stronie, do 30 maja.

Co istotne, odkurzacz objęty jest darmową dostawą, a jej czas to zaledwie 5 dni roboczych.

Dodatkowo, w ramach promocji na geekbuying.pl dostępnych jest jeszcze kilka innych odkurzaczy, którym również warto się przyjrzeć. Dla przykładu, Dreame D9 kosztuje 1095 złotych, a Viomi V3 – 1429 złotych.

Te odkurzacze, w tych cenach, to z całą pewnością okazje warte wzięcia pod uwagę.