Jesteś klientem T-Mobile? Inteligentne akcesoria realme możesz kupić sporo taniej

Jesteś klientem T-Mobile? Inteligentne akcesoria realme możesz kupić sporo taniej

Operator sieci T-Mobile znany jest z promocji Happy Fridays, w ramach której jego klienci, w każdy piątek, otrzymują dodatkowe pakiety danych albo ciekawe promocje. Miłośnicy rozwiązań inteligentnego domu ucieszą się, że do najświeższej odsłony akcji trafiły produkty realme, w tym wagi łazienkowe i żarówki.

Choć promocja ograniczona jest wyłącznie dla klientów T-Mobile, warto przyjrzeć się jej bliżej. To w końcu jeden z największych operatorów w Polsce, z bardzo szeroką bazą klientów. Jeśli zaliczacie się do niej, pozostaje już tylko skorzystać z promocji i wzbogacić swój dom o kolejne, ciekawe rozwiązania smart home.

Zniżki na produkty realme w T-Mobile – jak skorzystać?

By skorzystać z promocji przygotowanej przez T-Mobile, należy aktywować kod rabatowy w aplikacji Mój T-Mobile, bądź zwrócić się o niego poprzez wysłanie SMSa o treści HF na numer 80800. Można tego dokonać w dniach od 23 do 25 lipca.

W zamian za wykonanie jednej z powyższych czynności uzyskamy kod rabatowy uprawniający do zakupu wybranych produktów w oficjalnym sklepie realme taniej nawet o 50%. Wymiany kodu na zniżkę można dokonać do 29 lipca.

Produktem objętym zniżką 50% jest zegarek realme Watch, którego cenę obniżono z 249 złotych do poziomu 124,50 złotych. My jednak przyjrzyjmy się tym propozycjom, o których piszemy na co dzień na łamach oiot.pl.

Inteligentna waga i żarówki realme taniej dla klientów T-Mobile

W ramach promocji przygotowanej przez T-Mobile i realme, można kupić taniej inteligentną wagę realme Smart Scale w kolorach niebieskim i białym. Przeceniona została z 99 złotych na 79,20 złotych. Obniżce ceny uległy również żarówki realme LED Smart Bulb. Wersja o mocy 9 W kosztuje teraz 63,20 złotych (z 79 złotych), a 12 W to koszt 79,20 złotych (z 99 złotych).

Realme Smart Scale

Klienci T-Mobile, którzy zdecydują się na zakupy na stronie sklep-realme.pl mogą zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych. Zawsze to lepiej, niż płacić tyle, ile dane produkty kosztują zazwyczaj.