Fibaro Walli Controller

Walli Controller – uniwersalny przycisk uzupełnia ofertę Fibaro

Inteligentny dom to nie tylko sterowanie z poziomu smartfona, a wręcz przeciwnie. Fizyczne przełączniki, odpowiednio rozplanowane i zaprogramowane, są co najmniej równie istotne. Z tego powodu rodzinę produktów Fibaro właśnie poszerzyło kolejne urządzenie – uniwersalny przycisk Walli Controller.

Sposoby wykorzystania wielofunkcyjnych przycisków są doskonale znane wszystkim miłośnikom inteligentnego domu. Po odpowiednim zaprogramowaniu, może służyć do aktywowania konkretnej scenerii, sterowania oświetleniem, ogrzewaniem czy roletami. Dokładnie w ten sposób działa Walli Controller od Fibaro – ma ułatwiać czynności, które dotychczas wymagały podjęcia kilku kroków.

Fibaro Walli Controller – uniwersalny przełącznik gdzie tylko chcesz

Przykładowym zastosowaniem Walli Controller, wskazywanym przez Fibaro w komunikacie prasowym jest możliwość wyłączenia bądź ściemnienia światła w sypialni, bez konieczności podchodzenia do włącznika umieszczonego przy drzwiach. Przełącznik od Fibaro można umieścić w zasięgu ręki osoby leżącej w łóżku, dzięki czemu, do sterowania oświetleniem nie będzie trzeba nawet wstawać.

Fibaro Walli Controller
fot. Fibaro

FIBARO wprowadzając na rynek Walli Controller nie tylko wychodzi naprzeciw oczekiwaniom użytkowników linii Walli, ale również wszystkim, którzy potrzebowali estetycznego i łatwego w użyciu przycisku do sterowania urządzeniami smart. I to jest najlepsza odpowiedź na te potrzeby.

Tomasz Jankowski, dyrektor produktu w Fibaro

Funkcjonalność i prostota montażu w jednym

Fibaro Walli Controller rozpoznaje osiem różnych sekwencji kliknięć, dzięki czemu, przy pomocy jednego przełącznika, można wydać systemowi inteligentnego domu aż 8 różnych poleceń. Co istotne Walli Controller nie wymaga przewodowego połączenia z instalacją, a montowany jest przy pomocy dwustronnej taśmy samoprzylepnej. Oznacza to, że można go zamontować właściwie wszędzie np. na ścianie, tuż obok tradycyjnych przełączników, na półce, szafie czy pod stołem.

Fibaro Walli Controller
fot. Fibaro

Umieszczona wewnątrz bateria wystarcza na ponad 7 tysięcy kliknięć, mimo tego producent przewidział możliwość doprowadzenia zewnętrznego źródła zasilania.

Fibaro Walli Controller dostępny jest w dwóch kolorach: białym i antracytowym.