Gniazda i włączniki Fibaro Walli w nowym kolorze dla tych, którzy nie lubią bieli

Gniazda i włączniki Fibaro Walli w nowym kolorze dla tych, którzy nie lubią bieli

Linia gniazd i włączników Fibaro Walli, poza dość wysoką ceną, miała właściwie tylko jeden mankament – dostępna była wyłącznie w jednym, białym kolorze. Polski producent właśnie postanowił to zmienić.

Inteligentny dom? Fibaro!

Fibaro to jeden z wiodących producentów rozwiązań smart home. Rozwiązania dostarczane przez tego producenta można spotkać zarówno w domach jednorodzinnych, których właściciele zdecydowali się wdrożyć rozwiązania inteligentne, jak i w wielorodzinnym budownictwie deweloperskim, gdzie poszczególni deweloperzy chwalą się współpracą właśnie z firmą Fibaro, oferując mieszkania o wysokim poziomie automatyzacji i możliwości intuicyjnego sterowania.

Sukces marki cieszy tym bardziej, z uwagi na jej polski rodowód. Oznaczenie Made in Poland na opakowaniu to dla wielu argument za tym, by wybierać urządzenia właśnie z oferty tego producenta.

Od teraz możliwość wyboru będzie jeszcze większa. W przypadku linii Fibaro Walli, oprócz samych gniazd i włączników, będzie można wybrać ich kolor.

Do wyboru: biały i antracytowy

Jak czytamy w komunikacie prasowym opublikowanym przez Fibaro, paleta kolorów Fibaro Walli została rozszerzona o kolor antracytowy. To odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie właścicieli nieruchomości i projektantów wnętrz na urządzenia właśnie w tym, ostatnio, bardzo modnym kolorze.

Co istotne, poza kolorem, produkty nie będą różnić się od siebie.

Przez ten czas, gdy linia FIBARO Walli w białym kolorze była dostępna w sprzedaży, trafiła do wielu klientów, mediów i influencerów na całym świecie. Informacje, które do nas spływały były bardzo pozytywne, dlatego postanowiliśmy, że wersja biała i antracytowa będą jednakowe pod względem funkcjonalności.

Krystian Bergmann, Growth Director FIBARO

W ramach linii Fibaro Walli dostępne są następujące gniazda i przełączniki:

  • FIBARO Walli Switch
  • FIBARO Walli Dimmer
  • FIBARO Walli Roller Shutter
  • FIBARO Walli Outlet type E, type F
Fibaro Walli

Rozwiązania inteligentne uzupełniają również te klasyczne, pasujące do nich pod względem wzornictwa:

  • FIBARO Walli N Outlet type E, type F
  • FIBARO Walli N TV-SAT Outlet
  • FIBARO Walli N Ethernet Outlet
  • FIBARO Walli N Outlet USB
Fibaro Walli

Produkty Fibaro Walli dostępne są u partnerów handlowych Fibaro.