Nasze Jeżyce
Nasze Jeżyce

Inteligentne mieszkania od Echo Investment i Fibaro powstają w Poznaniu

Szukasz mieszkania w poznańskich Jeżycach i zastanawiasz się, którego dewelopera wybrać? Jesteś entuzjastą rozwiązań inteligentnego domu? Rzuć okiem na to, co przygotował Echo Investment we współpracy z Fibaro.

Jeżyce – kiedyś fabryka, dziś inteligentne osiedle

Zarządzającym firmą Fibaro, dzielnica Jeżyce w Poznaniu jest szczególnie bliska. To właśnie tam funkcjonowała fabryka, w której powstawały pierwsze urządzenia tej marki. Komentując realizację projektu Nasze Jeżyce, Adam Krużyński, CEO Fibaro, przypomniał więzi firmy z tym miejscem:

Nowocześni mieszkańcy miast są mobilni, otwarci na rozwiązania ułatwiające codzienne życie, jednocześnie cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo, swoje oraz najbliższych. System FIBARO, dzięki swojej otwartości na rozwiązania firm trzecich i możliwość ich integracji w ekosystem, można łatwo rozbudować i dopasować do indywidualnych potrzeb. Kompletny i w pełni zintegrowany inteligentny dom łączy dopełniające się wzajemnie urządzenia w niezawodną i przyjazną w obsłudze całość, zmieniającą zwykłą przestrzeń w przyjazny, bezpieczny, nowoczesny dom. Cieszymy się, że nasze rozwiązania znajdą się w mieszkaniach na poznańskich Jeżycach, gdzie do 2019 roku mieściła się nasza fabryka.

Adam Krużyński, CEO FIBARO

Echo Smart – bezpieczeństwo, oszczędność i wygoda w standardzie

Decydując się na zakup mieszkania w ramach projektu Nowe Jeżyce, właściciele będą mogli skorzystać z pakietu Echo Smart. To nic innego, jak inteligentne rozwiązania produkowane przez Fibaro. Zainstalowana centralka pozwoli na sterowanie mieszkaniem, światłem oraz ogrzewaniem. Nic nie stoi na przeszkodzie, by przyłączyć do niej kolejne urządzenia zgodne z zastosowaną technologią. Rozbudowa systemu nie wymaga remontu – dodatkowe urządzenia mogą łączyć się z centralką bezprzewodowo.

Fibaro przedstawia pakiet Smart na start na Allegro

Inteligentny dom w każdym nowym mieszkaniu?

Z uwagi na rosnącą popularność rozwiązań inteligentnego domu, pewnego dnia, staną się one standardem, którego klienci będą wymagać od każdego dewelopera. Szymon Ochociński z Fibaro zauważa:

Na całym świecie, co roku, oddawanych jest coraz więcej nowych mieszkań i domów wyposażonych w system do zarządzania inteligentnym domem. Deweloper decydując się na taki krok wychodzi naprzeciw rosnącym wymaganiom klientów. Można pokusić się o stwierdzenie, że nowoczesna inwestycja bez systemu smart home dziś nie jest standardem.

Nowe mieszkania, w których dostępny jest system Fibaro budowane są, poza Poznaniem, w Warszawie, Krakowie Trójmieście i Toruniu.