Chcesz kupić telewizor i brakuje Ci decydującego argumentu? Niech będzie nim darmowy smartfon Samsung!

Chcesz kupić telewizor i brakuje Ci decydującego argumentu? Niech będzie nim darmowy smartfon Samsung!

W ostatnich tygodniach opisywaliśmy kilka interesujących promocji, jakimi objęte zostały telewizory Samsung Neo QLED i Neo QLED 8K. Wygląda jednak na to, że najciekawsza właśnie się rozpoczęła – do wybranych telewizorów dołączane są…smartfony!

Wspomniana we wstępie promocja organizowana jest przez autoryzowanych partnerów Samsunga, między innymi Media Markt, Media Expert, Neonet, RTV Euro AGD, a także Samsung Brand Store i Samsung eStore. Oznacza to, że w każdym z wymienionych sklepów oferta modeli objętych promocyjną sprzedażą może się różnić, dlatego jeśli wybranego telewizora nie znajdziecie na poniższej liście, warto sprawdzić również w pozostałych sklepach biorących udział w promocji.

Okazyjna sprzedaż potrwa do 11 lipca 2021 roku i łączy się z promocjami obowiązującymi w danym momencie w konkretnym sklepie, dlatego tym bardziej warto prześledzić dostępną ofertę.

Poniższa lista powstała na przykładzie modeli dostępnych u partnera serwisu Tabletowo.pl, Media Expert.

Samsung Galaxy A32

By otrzymać smartfon Samsung Galaxy A32, którego obecna wartość to 999 złotych, należy, w przypadku Media Expert, posłużyć się kodem rabatowym P-10820-1 przy zakupie telewizora Samsung QE55QN91A.

Samsung Galaxy S20 FE

W przypadku wyboru jednego z telewizorów, do których dodawany jest smartfon Samsung Galaxy S20 FE można wybierać między wersjami smartfona wyposażonymi w procesor Samsung Exynos i Qualcomm Snapdragon, co tylko dodaje atrakcyjności obowiązującej promocji. A są to, po podaniu kodu P-10820-2, następujące modele:

Ten sam smartfon otrzymać można również do kolejnych modeli telewizorów, po podaniu kodu P-10820-3:

Samsung Galaxy S20 FE

Samsung Galaxy S21

Najdroższe telewizory Samsung Neo QLED, premiowane są dołączonym do zestawu tegorocznym flagowcem Samsung Galaxy S21. Można go otrzymać po użyciu kodu P-10820-4, kupując następujące telewizory:

Zapraszamy na większe zakupy!

Samsung Galaxy S21