Xiaomi Mi Desk Lamp 1S Enhanced lampka lampa biurkowa

Oto Mi Desk Lamp 1S Enhanced, ulepszona wersja inteligentnej lampy biurkowej Xiaomi

Poznajcie Mi Desk Lamp 1S Enhanced, ulepszoną wersję bestsellerowej lampy biurkowej autorstwa Xiaomi. Co zmieniło się względem poprzednika?

Xiaomi Mi Desk Lamp 1S Enhanced

Xiaomi bardzo dobrze radzi sobie na rynku inteligentnych urządzeń domowych. Produkty marki skutecznie podbijają polskie domy, co nie powinno dziwić, patrząc na ich cenę i jakość tych urządzeń, a także szeroką dostępność w naszym kraju (również w sklepach stacjonarnych!). Dobrym przykładem może być właśnie Xiaomi Mi Desk Lamp 1S, która niedawno doczekała się swojej lekko ulepszonej wersji.

Z zewnątrz nie zmieniło się praktycznie nic, przez co Xiaomi Mi Desk Lamp 1S Enhanced wygląda dokładnie tak samo, jak jej poprzednik – czyli minimalistycznie i nowocześnie. Wspólne jest również większość parametrów obu urządzeń, ponieważ zarówno zwykłą, jak i ulepszoną wersję lampki, możemy połączymy z domowym systemem smart home poprzez aplikacje Mi Home od Xiaomi lub z popularnym Yeelight.

Xiaomi Mi Desk Lamp 1S Enhanced nadal pozwala wybierać zakres temperatury barwowej (od 2600 do 5100K) z mocą maksymalnie 520 lumenów.

Xiaomi Mi Desk Lamp 1S Enhanced lampka lampa biurkowa
Xiaomi Mi Desk Lamp 1S Enhanced lampa biurkowa – (źródło: homekitnews.com)

Największa zmiana to unowocześnienie modułu LED w lampce, ponieważ model ten zdobył certyfikat oświetleniowy Ra95, czyli – upraszczając – Xiaomi Mi Desk Lamp 1S Enhanced odwzorowuje rzeczywiste światło dzienne w około 95%, co jest wzrostem o 5 punktów procentowych względem „zwykłego” 1s. Z różnic należy również wspomnieć o lekko zwiększonym poborze mocy urządzenia, który teraz wynosi 9 W, czyli o 1,5 W więcej od swojego poprzednika.

Gdzie, kiedy i za ile?

Na ten moment Mi Desk Lamp 1S Enchanced nie jest jeszcze oficjalnie dostępna w Polsce, co powinno zmienić się w nadchodzących tygodniach. W chińskich sklepach internetowych, takich jak AliExpress, ulepszoną 1S można już kupić za około 60 dolarów.

W Polsce poprzednią wersję tej lampy biurkowej można kupić w, chociażby, Mi-Home.pl za 219 złotych – możemy się więc spodziewać, że ulepszona wersja 1S będzie wyceniona podobnie, gdy ta pojawi się już u nas w sprzedaży.