Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner Light - lekki odkurzacz teraz w lekkiej cenie

Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner Light – lekki odkurzacz teraz w lekkiej cenie

Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner Light to pierwszy wybór dla tych, którzy chcą korzystać z odkurzacza bezprzewodowego, ale przeszkadza im ciężar standardowych konstrukcji. Tutaj waga jest znacznie niższa, o dziwo bez większego uszczerbku na mocy. Teraz równie niska stała się jego cena.

Odkurzacze bezprzewodowe to prawdziwa rewolucja w każdym domu. Choć może się wydawać, że wcale nie są praktyczne, zwłaszcza z uwagi na konieczność częstego ładowania, w rzeczywistości okazują się być niezastąpione. Dzięki temu, że zawsze są pod ręką i są gotowe do użycia od razu w momencie wzięcia do ręki, sięga się po nie znacznie częściej niż po konwencjonalne rozwiązanie na kablu.

Na zakupowe decyzje klientów czeka cały przekrój tego typu urządzeń, od markowych konstrukcji z najwyższej półki, po zupełnie tanie. Dziś przyjrzymy się przedstawicielowi tej ostatniej kategorii, który oprócz niskiej ceny zachwyca również wyjątkowo niewielką wagą.

Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner Light
Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner Light

Słów kilka o Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner Light

Zgodnie ze specyfikacją techniczną dostępną na stronie internetowej producenta, Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner Light posiada zbiornik na nieczystości o pojemności 500 ml, silnik o mocy ssania 50 AW i baterię o pojemności 2500 mAh, pozwalającą na nawet 45 minut pracy, w zależności od wybranego trybu.

Tym, co szczególnie przyciąga uwagę jest niska waga korpusu – zaledwie 1,2 kg.

Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner Light
Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner Light

Oprócz odkurzacza, w pudełku znajdziemy trzy szczotki i drążek przedłużający, co czyni Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner Light rozwiązaniem praktycznym, choć niedrogim. Producent nie zapomniał również o uchwycie do powieszenia odkurzacza na ścianie.

Krótka, ale fajna promocja

W dniach od 22 do 24 kwietnia, w oficjalnych sklepach internetowych Xiaomi (mi-home.pl, mimarkt.pl, mi-store.pl), odkurzacz Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner Light dostępny będzie w cenie zaledwie 444 złote.

To idealna okazja, by zapewnić sobie jeszcze większą wygodę w codziennym dbaniu o czystość mieszkania!