Nie masz na czym obejrzeć Euro 2020? Xiaomi wyciąga pomocną dłoń i oferuje telewizory w niższych cenach

Nie masz na czym obejrzeć Euro 2020? Xiaomi wyciąga pomocną dłoń i oferuje telewizory w niższych cenach

Lato 2021 roku będzie niezwykle ekscytującym czasem w świecie sportu. Konieczność odwołania wielu ubiegłorocznych imprez sportowych spowodowała, że w tym roku mamy ich prawdziwą kumulację. Już za kilka dni startuje Euro 2020, a wraz z nim kanał TVP 4K, na którym będzie można oglądać piłkę nożną w wysokiej rozdzielczości. Nie dysponujesz stosownym telewizorem? Xiaomi dobitnie sugeruje, że właśnie nadszedł czas na zmianę.

Propozycją adresowaną do miłośników piłkarskich zmagań (oczywiście nie tylko) jest seria telewizorów Xiaomi Mi TV P1. To świetnie wycenione telewizory, różniące się od siebie przekątną ekranu. Tylko najmniejszy z nich, o przekątnej 32 cale, oferuje maksymalną rozdzielczość HD. Pozostałe dwa warianty, z ekranami o przekątnej 43 i 55 cali, to już telewizory 4K.

Telewizory Xiaomi korzystają z systemu operacyjnego Android TV, dlatego ich zastosowanie jest znacznie szersze, niż tylko telewizja naziemna, kablowa czy satelitarna. Dostęp do jednej z najpopularniejszych platform na rynku sprawia, że materiałów do oglądania z pewnością nie zabraknie nikomu. Dodatkowo, dzięki właśnie ogłoszonemu debiutowi usługi Google Stadia na Android TV, już za kilkanaście dni będą mogły zmienić się w konsole do gier. Wystarczy tylko podłączyć pada.

Promocyjne ceny na wybrane telewizory Xiaomi prezentują się następująco:

  • Xiaomi Mi TV P1 32 cale – 999 złotych (bez promocji: 1199 złotych);
  • Xiaomi Mi TV P1 43 cale – 1799 złotych (bez promocji: 1899 złotych);
  • Xiaomi Mi TV P1 55 cali – 2299 złotych (bez promocji: 2599 złotych).

Szczególnie atrakcyjna wydaje się promocja na największy model, gdzie zaoszczędzić można nawet 300 złotych. Cóż, to chyba solidny argument, by cieszyć się Euro 2020 w lepszej jakości.

Telewizory objęte promocją można znaleźć w oficjalnych sklepach internetowych Xiaomi oraz w dużych sieciach handlowych. Promocja trwa do 13 czerwca.