Takie premiery to ja rozumiem! Xiaomi ze świetnymi cenami na telewizor i nie tylko

Takie premiery to ja rozumiem! Xiaomi ze świetnymi cenami na telewizor i nie tylko

Korzystając z okazji, jaką była premiera flagowego smartfona Xiaomi Mi 11, chiński producent ogłosił kilka promocji, obok których niezwykle trudno przejść obojętnie. Wśród nich – znacząca obniżka ceny telewizora Xiaomi Mi TV Q1.

Premiery najciekawszych produktów to moment, kiedy oczy wszystkich miłośników nowych technologii zwrócone są w kierunku jednej marki, ogłaszającej nowości w swojej ofercie. Zapowiedzi flagowych smartfonów potrafią elektryzować ludzi z całego świata, co wcale nie dziwi. Każdy chciałby, jako pierwszy, poznać oficjalną specyfikację wyczekiwanego produktu, a przede wszystkim dowiedzieć się, ile przyjdzie mu za niego zapłacić.

Producenci skrzętnie wykorzystują zwiększone zainteresowanie klientów, by zwrócić uwagę również na inne urządzenia z portfolio. Nie inaczej postąpiło Xiaomi z premierą Mi 11. O nim samym więcej piszemy na łamach Tabletowo.pl. Tutaj skupimy się na tym, czego dowiedzieliśmy się przy okazji.

Telewizor Xiaomi Mi TV Q1: niezwykła oferta na początek!

Xiaomi Mi TV Q1 to pierwszy, tak odważny krok Xiaomi w kierunku segmentu telewizorów premium. Wyposażony w matrycę o przekątnej 75 cali oferuje wszystko to, czego możemy oczekiwać od współczesnych telewizorów, za które gotowi jesteśmy zapłacić ponad 5 tysięcy złotych.

Xiaomi Mi TV Q1
fot. Xiaomi

Co najlepsze, decydując się na błyskawiczny zakup, wcale nie musimy przekraczać tej granicy. W dniu 15 marca 2021 roku, czyli w momencie oficjalnego debiutu telewizora na polskim rynku, będzie kosztował zaledwie…4999 złotych!

Takie premiery to ja rozumiem! Xiaomi ze świetnymi cenami na telewizor i nie tylko

Mając świadomość, że po zakończonej sprzedaży promocyjnej cena wzrośnie do poziomu 6499 złotych, lepiej podjąć jak najszybszą decyzję, a 15 marca zapolować na jeden z egzemplarzy w oficjalnych sklepach Xiaomi (mi-home.pl, mimarkt.pl, mistore.pl). Znając życie, chętnych będzie bardzo wielu, dlatego kto pierwszy – ten lepszy.

Odkurzacz pionowy Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10 dla oszczędnych czyścioszków

Znaczna obniżka ceny dotyczy również debiutującego w Polsce odkurzacza bezprzewodowego Xiaomi Mi Vacuum Cleaner G10. Tu jednak również trzeba pospieszyć się z zakupem. Do 26 lutego do godziny 19:00, czyli tylko przez 24 godziny, jego cena w oficjalnych sklepach Xiaomi zostanie obniżona z 1199 złotych do 899 złotych. Ciekawy odkurzacz w równie ciekawej cenie!

Takie premiery to ja rozumiem! Xiaomi ze świetnymi cenami na telewizor i nie tylko

Hulajnoga z voucherem gratis

Jeśli interesujesz się urządzeniami transportu osobistego, takimi jak hulajnogi elektryczne i Formułą 1, z pewnością słyszałeś o hulajnodze Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Team Edition. Jeśli nie, to krótkie słowo wyjaśnienia: to jedna z mocniejszych, dostępnych hulajnóg, dodatkowo zdobiona emblematami najlepszego teamu Formuły 1 w ostatnich latach.

Takie premiery to ja rozumiem! Xiaomi ze świetnymi cenami na telewizor i nie tylko

Decydując się na zakup tej hulajnogi do 26 lutego do godziny 19:00, będzie można otrzymać voucher o wartości 300 złotych, na kolejne zakupy.

Promocje od Xiaomi to świetna okazja, by nabyć bardzo interesujący sprzęt znacznie taniej. Naprawdę warto skorzystać.