Xiaomi Mi TV Q1 75"

Xiaomi Mi TV Q1 75″ – telewizor, który chce walczyć z najlepszymi

Telewizory Xiaomi, podobnie jak zdecydowana większość produktów tej firmy, słyną z bardzo korzystnego stosunku ceny do oferowanych możliwości. Tym razem Xiaomi postawiło krok dalej. Modelem Mi TV Q1 75″ chce powalczyć z liderami rynku. Co istotne, wcale nie stoi na straconej pozycji.

Xiaomi Mi TV Q1 75″ – Specyfikacja mówi sama za siebie

Telewizor Xiaomi Mi TV Q1 75″, którego sprzedaż rozpocznie się już wkrótce, skrywa w sobie wszystko to, czego oczekujemy od konstrukcji z wyższej półki. Matryca QLED o przekątnej 75 cali, z technologią kropek kwantowych, obudowa wykończona metalowymi elementami, częstotliwość odświeżania 120 Hz, rozdzielczość 4K i technologia HDR 10+ to tylko kilka przykładów z długiej listy jego atutów.

Xiaomi Mi TV Q1 75"
fot. Xiaomi

Rozrywki nie braknie

Za funkcje smart odpowiedzialny jest tu system Android TV, którego użytkownicy (oczywiście po wykupieniu stosownych subskrypcji w wybranych platformach) zyskują dostęp do przeszło 700 000 filmów, dostępnych w ponad 5000 aplikacjach.

Xiaomi Mi TV Q1 75″ posiada również wbudowany Chromecast.

Xiaomi Mi TV Q1 75"
fot. Xiaomi

Swoboda obsługi głosem

Dotychczas, obsługa telewizora przy pomocy głosu, wielu osobom kojarzy się z koniecznością trzymania pilota w ręce – to właśnie tam został umieszczony mikrofon nasłuchujący wypowiedzi użytkowników. W przypadku telewizora Mi TV Q1 75″, cały system mikrofonów umieszczono bezpośrednio w telewizorze. Dzięki temu można sterować nim mając obydwie ręce wolne, nawet z odległości 3 metrów.

Obsługiwanymi asystentami głosowymi są Asystent Google i Amazon Alexa.

Xiaomi Mi TV Q1 75"
fot. Xiaomi

Premiera już wkrótce

Zgodnie z zapowiedziami producenta, Xiaomi Mi TV Q1 75″ będziemy mogli nabyć już wkrótce. W przypadku Polski, najprawdopodobniej, będzie to marzec.

Xiaomi Mi TV Q1 75"
fot. Xiaomi

Dokładną datę rynkowego debiutu Xiaomi Mi TV Q1 75″, jak i jego sugerowaną cenę detaliczną, poznamy zapewne w najbliższym czasie.