Yale Sync - alarm dostosowany do potrzeb smart home

Yale Sync – alarm dostosowany do potrzeb smart home

Rozwiązania tworzące inteligentny dom sprzyjają, między innymi, poprawie bezpieczeństwa. Tak, jak zaprezentowany właśnie alarm Yale Sync, który dzięki szerokim możliwościom współpracy z oprogramowaniem zewnętrznym, może uzupełnić większość dostępnych systemów smart home.

Ekosystem rozwiązań firmy Yale, służących do zapewnienia bezpieczeństwa w inteligentnym domu, właśnie rozrósł się o kolejne, niezwykle przydatne urządzenia, zwłaszcza teraz, gdy planujemy wakacyjne wyjazdy. Alarm Yale Sync sprawia, że możemy czuć się mniej zatroskani o pozostawiony dobytek, wiedząc, że czuwa na nim inteligentny stróż, który błyskawicznie powiadomi nas o niespodziewanym zdarzeniu, a także pomoże odstraszyć włamywaczy.

Yale Sync – siła tkwi w kompatybilności

Podstawowym atutem alarmu Yale Sync, jest możliwość współpracy w ramach ekosystemu Yale i nie tylko. Może współpracować z zewnętrznymi i wewnętrznymi kamerami Yale, a to dopiero początek skomunikowanych rozwiązań.

Dzięki integracji z Philips Hue, oświetlenie w domu może zmienić kolor na czerwony, gdy tylko alarm zostanie uzbrojony, skutecznie dając znać potencjalnym intruzom, że po przekroczeniu granicy znajdą się na monitorowanym terenie. Dodatkowo, w przypadku wykrycia ruchu i aktywacji alarmu, oświetlenie domu zacznie pulsować czerwonym światłem, co w połączeniu z syreną alarmową, dostępną jako rozszerzenie alarmu, powinno skutecznie powiadomić sąsiadów, że w naszym domu dzieje się coś niepokojącego.

Dodatkowym atutem jest możliwość sterowania alarmem przy pomocy asystentów głosowych.

Yale Sync

Steruj skąd chcesz i czym chcesz

Yale Sync zapewnia również szerokie możliwości sterowania. Może zostać dodany jako inteligentne akcesorium do Google Home czy Amazon Alexa, a jego obsługa możliwa będzie nawet z poziomu zegarka Apple Watch.

To, co naprawdę odróżnia Smart Home Sync Alarm od innych rozwiązań dostępnych na rynku, to projekt i wykonanie oparte o 180 lat doświadczenia w dziedzinie zabezpieczeń oraz szerokie możliwości integracji z praktycznymi systemami. To dyskretny alarm, który łączy w sobie bezpieczeństwo i prostotę, a jednocześnie idealnie pasuje do współczesnych, nowoczesnych domów.

Thomas Moser, wiceprezes Yale & Smart Residential

Informacje o poszczególnych elementach składowych systemu alarmowego Yale Sync dostępne są na stronie internetowej producenta.