yeedi Mop Station - nowy poziom komfortu wśród inteligentnych odkuraczy

yeedi Mop Station – nowy poziom komfortu wśród inteligentnych odkuraczy

A gdyby tak móc na długi czas zapomnieć o jakichkolwiek czynnościach obsługowych, związanych z posiadaniem inteligentnego robota sprzątającego? yeedi Mop Station sprawia, że korzystanie z takiego urządzenia jest jeszcze wygodniejsze, niż do tej pory.

Czym tak właściwie jest yeedi Mop Station? Na pierwszy rzut oka, po prostu zwykłym odkurzaczem z funkcją mopowania i stacją opróżniającą. Wyposażony w silnik o mocy ssania 2500 Pa i dwie obrotowe głowice mopujące robot sprawia, że pomieszczenia, po jego przejeździe, stają się zauważalnie czystsze i świeższe.

By odkryć całą magię tego urządzenia należy przyjrzeć się temu, dlaczego słowa Mop Station znalazły się w jego nazwie. Tutaj robi się bardzo ciekawie.

yeedi mop station
fot. yeedi

Stacja opróżniająca jakiej jeszcze nie było

Przyzwyczailiśmy się do tego, że stacja opróżniająca potrafi wyssać z odkurzacza zebrane nieczystości i naładować go do pełna przed kolejnym wyjazdem z bazy. W przypadku yeedi Mop Station ma o wiele więcej funkcji.

Po pierwsze, stacja opróżniająca zajmuje się wyciąganiem nie tylko nieczystości stałych, ale też uzupełnieniem zbiornika na wodę czystą i odsączeniem wody brudnej. Obydwa zbiorniki mają po 3500 ml, przez co jakakolwiek ingerencja w proces mopowania jest niezwykle rzadka.

yeedi Mop Station - nowy poziom komfortu wśród inteligentnych odkuraczy
fot. yeedi

Po drugie, baza odkurzacza jest w stanie wyczyścić szczotki mopujące, a po wszystkim osuszyć je do sucha, by nie przeszły zapachem brudnej, nieodsączonej wody, co u nieco bardziej roztargnionych użytkowników inteligentnych robotów sprzątających zdarza się dość często.

yeedi Mop Station przenosi komfort użytkowania automatycznego odkurzacza na nowy, znacznie wyższy poziom.

yeedi Mop Station – cena, dostępność

Odkurzacz yeedi Mop Station pojawi się w sprzedaży na stronie internetowej producenta już w sierpniu 2021 roku. Jego cena ustalona została na poziomie 649 euro, a pierwszych 300 nabywców może liczyć na 100 euro zniżki. Oprócz zniżki, pierwsi nabywcy otrzymają, w formie upominku, opaski Xiaomi Mi Band 6 oraz zestaw akcesoriów (szczotka do odkurzania, szczotki do mopowania, filtry) zapewniających rok korzystania z odkurzacza bez dodatkowych kosztów.

Cóż, wygoda kosztuje i to niemało. W tym konkretnym przypadku, wydaje mi się, że jednak warto.

Więcej szczegółów na temat tego innowacyjnego odkurzacza dostępnych jest na stronie internetowej produktu (język francuski). Tam też można zapisać się na kod rabatowy i zestaw akcesoriów.