Aplikacja LuHome w odświeżonej wersji beta (źródło: LuON)
Aplikacja LuHome w odświeżonej wersji beta (źródło: LuON)

Nowa wersja LuHome trafia w ręce testerów

Inteligentny dom tworzony w LuHome zyska nowe funkcje. Technologia ma nie tylko uprawnić system opracowywany w aplikacji, ale również dodać funkcję zapisywania i czytania kodów z poziomu Apple HomeKit oraz Matter.

Potencjał inteligentnego domu i automatyzacji

Smart Home staje się coraz bardziej popularny. Do jego zadań należy sterowanie wieloma urządzeniami inteligentnego domu z poziomu smartfonów czy tabletów, a także tworzenie automatyzacji, rutyn czy scen, zależnych od istniejących parametrów. Poza zarządzeniem, zadaniem Smart Home jest wzrost bezpieczeństwa naszych domów, ogrodów i mienia.

Aplikacja LuHome w odświeżonej wersji beta (źródło: LuON)
Aplikacja LuHome w odświeżonej wersji beta (źródło: LuON)

Aplikacja LuHome to jedna z najnowszych propozycji, dedykowanych dla tworzenia i zarządzania inteligentnym domem. LuON pozwala na zintegrowanie i łatwą konfigurację wielu różnego rodzaju urządzeń.

Odświeżona aplikacja LuHome w rękach testerów

Poza tym, że LuHome jest aplikacją do zarządzania, daje możliwość łatwego skonfigurowania poszczególnych urządzeń, które są kompatybilne z Apple Home. Tworzony w nowej aplikacji system otrzymał zamkniętą formę, dzięki czemu daje szansę na kontrolowanie zarówno sprzętu, jak i dedykowanego dla niego oprogramowania. Technologia jest w pełni bezpieczna oraz zapewnia prywatność na każdym etapie tworzenia inteligentnego domu.

Dostępna od czerwca br. aplikacja otrzymała teraz nowe możliwości, które już trafiły w ręce testerów, o czym w mediach społecznościowych poinformował Dawid Olczak, pełniący rolę prezesa firmy. Oprócz niewielkich zmian, które przełożyły się na usprawnienia tworzonego systemu, dodano również kilka opcji. Wśród nich znalazła się funkcja zapisywania oraz odczytywania kodów dostępnych w Apple HomeKit, a także Matter. Opcje mają zostać szerzej udostępnione użytkownikom na początku października.