Kamery Essential (źródło: Arlo)
Kamery Essential (źródło: Arlo)

Arlo poszerza portfolio sprzętów do ochrony inteligentnego domu

Marka Arlo wprowadza na rynek nowe inteligentne produkty, mogące zabezpieczyć Smart Home. Portfolio sprzętów poszerza się o trzy kamery, w tym dwie zewnętrzne, oraz wideodomofon.

Nowe inteligentne kamery zewnętrzne, które ochronią dom

Firma Arlo, znana z wysokiej jakości urządzeń dedykowanych dla zabezpieczenia inteligentnego domu, poszerza swoje portfolio o kilka kolejnych sprzętów drugiej generacji. Wśród nowości pojawiły się dwie kamery zewnętrzne Essential, kamera wewnętrzna oraz wideodomofon, które mają skutecznie ochronić dom przez nieproszonymi gośćmi i pozwolić na kontaktowanie się z osobami stojącymi przy drzwiach – nawet, jeśli nie ma nikogo w domu.

Kamera zewnętrzna Essential ma obiektyw o szerokim kącie widzenia rzędu 130 stopni. Urządzenie jest w stanie wykrywać ruch, a także nagrywać kolorowe obrazy nocne. Rejestrowanie dźwięku odbywa się dwukierunkowo ze zredukowanym poziomem szumów, dzięki czemu bez problemu możemy kontaktować się z osobą znajdującą się przy drzwiach. Sprzęt w swojej ma też zintegrowany reflektor i syrenę, których zadaniem jest odstraszenie nieproszonych gości.

W portfolio Arlo znalazła się także zewnętrzna kamera Essential w wersji XL drugiej generacji. W tym przypadku nowy sprzęt został wyposażony w akumulator o czterokrotnie dłuższej żywotności w porównaniu do opcji bez XL w nazwie modelu.

Arlo z nową kamerą wewnętrzną i funkcjonalnym wideodomofonem

Portfolio firmy Arlo zasiliła też kamera wewnętrzna drugiej generacji z automatyczną osłoną prywatności. Dzięki niej możliwe jest przeprowadzanie dwukierunkowej komunikacji z członkami rodziny czy mówienie do zwierząt, które pozostały same w domu. Kąt widzenia tego sprzętu sięga 130 stopni.

Również w tym przypadku użytkownik otrzymał dostęp do dźwięku rejestrowanego ze zredukowanym poziomem szumu, a wbudowany noktowizor pozwala kontrolować mieszkanie nawet nocą. Urządzenie ma zintegrowaną syrenę, uruchamianą automatycznie lub z poziomu aplikacji.

Kamera wewnętrzna Essential (źródło: Arlo)
Kamera wewnętrzna Essential (źródło: Arlo)

Gamę produktów powiększono także o wideodomofon drugiej generacji. Podobnie, jak w przypadku kamer zewnętrznych, goście czy kurierzy mogą zostać przywitani, gdy tylko znajdą się przy drzwiach. Sprzęt ma pole widzenia o kącie 180 stopni, zintegrowaną syrenę oraz noktowizor.