Zamiatarka ręczna KM 70/20 C (źródło: Kärcher)
Zamiatarka ręczna KM 70/20 C (źródło: Kärcher)

Nowa zamiatarka Kärcher pokona brud na zewnątrz

Firma Kärcher, znana przede wszystkim z wysokowydajnych i zaawansowanych urządzeń do utrzymania czystości, wprowadza na rynek nowy sprzęt. Jest nim zamiatarka ręczna KM 70/20 C, która pozwoli na szybkie pozbycie się zanieczyszczeń wokół domu, skutecznie zastępując tradycyjne miotły.

Kolejna nowość w portfolio Kärcher

Kärcher to jedna ze znanych firm, której szerokie portfolio wydajnych urządzeń pozwoli na odkurzenie, zamiecenie czy zmycie wielu różnych powierzchni, jakie napotykane są w domu i wokół budynków. Do gamy produktów tej marki dołącza właśnie kolejny sprzęt, a jest nim zamiatarka ręczna KM 70/20 C, która szybko i skutecznie usunie brud gromadzony na zewnątrz.

Zamiatanie balkonów, tarasów czy podjazdów jest bardzo istotne, jednak z użyciem tradycyjnej miotły wymaga sporo czasu oraz sił i energii. Dlatego też Kärcher zdołał opracować kolejne ciekawe urządzenie, które znacząco ułatwi codzienne utrzymanie ogrodu i jego utwardzonych części wokół gospodarstwa domowego. Sprzęt ten sprawdzi się także w budownictwie i hotelarstwie, z sukcesem oczyszczając place w warsztatach.

Zamiatarka ręczna KM 70/20 C (źródło: Kärcher)
Zamiatarka ręczna KM 70/20 C (źródło: Kärcher)

Parametry najnowszego sprzętu

Model KM 70/20 C jest urządzeniem kompaktowym, podobnie jak spora część artykułów oferowanych przez tego producenta. Poza tym sprzęt jest w stanie zamiatać z prędkością nawet siedem razy większą w porównaniu do użycia tradycyjnej miotły. Urządzenie jest wyposażóne w szczotkę walcową w nieco ulepszonej formie. Dzięki niej urządzenie pozwala na pozbycie się ponad 95% zanieczyszczeń z napotkanych powierzchni.

Najnowszy produkt marki został wyposażony w filtry przeciwpyłowe, które są w stanie zatrzymać drobne cząsteczki wewnątrz zamiatarki. Proces ten sprawia, że użytkownicy nie są narażeni na szkodliwe pyły, które unoszą się podczas tradycyjnego sprzątania. Co więcej, te zaawansowane wymienne filtry są również możliwością na wygenerowanie lepszej cyrkulacji powietrza.

Zamiatarka ręczna KM 70/20 C (źródło: Kärcher)
Zamiatarka ręczna KM 70/20 C (źródło: Kärcher)

Producent nie zapomniał również o wyposażeniu urządzenia w schowek, w którym można zmieścić pomocne do zamiatania akcesoria. Wśród nich znajdzie się wiadro, szufelka czy szczotka. Najnowszy sprzęt Kärcher KM 70/20 C można zakupić za cenę 4613 złotych.