Odkurzacz pionowy Bespoke Jet AI (źródło: Samsung)
Odkurzacz pionowy Bespoke Jet AI (źródło: Samsung)

Samsung Bespoke Jet AI już w Polsce. Silny jak nigdy dotąd

Samsung wprowadził na polskim rynku nowy odkurzacz pionowy. Bespoke Jet AI, bo o nim mowa, jest najmocniejszym odkurzaczem tego typu w jego ofercie, który ma odmienić proces domowego sprzątania.

Inteligentny i silny odkurzacz pionowy

Odkurzacze pionowe stają się coraz bardziej popularne, jednak nadal w wielu domach stanowią sprzęt doraźny, potrzebny na chwilowe sytuacje awaryjne lub szybkie sprzątnięcie niewielkiego fragmentu mieszkania. Nie jest raczej kojarzony ze sprzątaniem całego domu, choć na rynku pojawiają się coraz mocniejsze i bardziej wydajne urządzenia.

Również firma Samsung sukcesywnie odświeża swoje portfolio odkurzaczy pionowych. Tym razem technologiczny gigant postawił na model Bespoke Jet AI, który pozwala na skuteczne i inteligentne oczyszczenie domowych powierzchni w szybki oraz higieniczny sposób.

Najnowsze wydanie urządzenia marki Samsung zostało wyposażone w silnik HexaJet, którego moc wynosi 730 W. Oznacza to, że jest on w stanie wygenerować moc ssącą rzędu 280 W, ustanawiając ten sprzęt jednym z najmocniejszych odkurzaczy bezprzewodowych, który bez problemu sprzątnie całość domu.

Odkurzacz pionowy Bespoke Jet AI (źródło: Samsung)
Odkurzacz pionowy Bespoke Jet AI (źródło: Samsung)

Wyjątkowo silny odkurzacz produkcji Samsung

Producent, wraz z urządzeniem i stacją dokującą All-in-One, działającą w technologii automatycznego opróżniania pojemnika Air Pulse, dołączył dwie sztuki akumulatorów, co sprawia, że użytkownik jest w stanie odkurzać nawet przez 160 minut.

Do zwiększenia funkcjonalności i wydajności nowego sprzętu Samsung wdrożył algorytmy sztucznej inteligencji, dzięki której odkurzacz samodzielnie rozpoznaje rodzaj oczyszczanej powierzchni i automatycznie dostosowuje moc ssącą.

Odkurzacz pionowy Bespoke Jet AI (źródło: Samsung)
Odkurzacz pionowy Bespoke Jet AI (źródło: Samsung)

Poza zestawem baterii, producent dołączył do zestawu kilka końcówek, które sprawdzą się w czyszczeniu trudno osiągalnych powierzchni i zakamarków. Sprzątanie może odbywać się także za pomocą elektroszczotki Active Dual LED AI, której działanie jest wzmocnione za pomocą LED-owego oświetlenia oraz elektroszczotki Slim LED AI o zwrotnej konstrukcji. Poza tym przyszły właściciel nowego odkurzacza zostanie wyposażony w końcówkę Pet Tool, dedykowaną do czyszczenia materacy, kanap i innych miękkich mebli ze zwierzęcej sierści i włosów.

Pomimo, iż Bespoke Jet AI jest odkurzaczem pionowym, możliwe jest jego połączenie z aplikacją SmartThings, która pozwala na przeprowadzenie autodiagnostyki, monitorowania historii odkurzania oraz zużywanej energii elektrycznej. Użytkownik może również w obrębie tego systemu spersonalizować swój sprzęt.

Cena nowego odkurzacza Samsung Bespoke Jet AI wynosi 5499 złotych.