Masz telewizor LG? Masz trzy miesiące Apple TV+ w prezencie

Masz telewizor LG? Masz trzy miesiące Apple TV+ w prezencie

Powiedzmy sobie to szczerze – nie potrzebujemy danych statystycznych, by stwierdzić, że my jako Polacy lubimy promocje, zgadza się? Nieistotne czy to promocja na karpie w dyskoncie przed świętami, czy spora obniżka ceny etui do telefonu, który dopiero co pojawił się na rynku – jeśli tylko pojawi się chociaż minimalna szansa, że tego potrzebujemy – to bierzemy. Dlatego dzisiaj, biorąc pod uwagę polski gen promocyjny, spieszymy donieść, że jeśli posiadacie telewizor LG, to przez trzy miesiące będziecie mogli oglądać seriale i filmy w ramach subskrypcji Apple TV+ bez żadnych opłat.

Jak podaje producent w komunikacie prasowym, z oferty mogą skorzystać właściciele telewizorów LG Smart TV 4K oraz 8K pochodzących z roczników od 2016 do 2021 roku. Promocja zacznie obowiązywać od 15 listopada i przystąpienie do niej będzie możliwe do 13 lutego 2022 roku. Informacje o promocji od momentu jej obowiązywania zobaczysz w LG Content Store oraz na ekranie głównym LG TV.

Z promocji będą mogli skorzystać użytkownicy w krajach, w których Apple udostępnia usługę (ponad 80 krajów) i którzy wcześniej nie skorzystali z Apple TV+. Aplikacja Apple TV potrzebna do obsługi usługi Apple TV+ jest preinstalowana, dołączana razem z uaktualnieniem oprogramowania telewizora lub możliwa do pobrania ze sklepu LG (w zależności od modelu).

O Apple TV+

Apple TV+ to usługa streamingu wideo, zaprezentowana przez Apple wiosną 2019 roku, a uruchomiona 1 listopada 2019 roku. W przeciwieństwie do pozostałych usług streamingowych, w ramach Apple TV+ uzyskujemy dostęp tylko do treści oryginalnych (tzw. Apple Originals), cieszących się uznaniem krytyków i nominowanych do wielu nagród filmowych i telewizyjnych.

Usługa w standardowym cenniku kosztuje 24,99 złotych miesięcznie, z możliwością podzielenia się subskrypcją z 5 osobami w ramach chmury rodzinnej iCloud. Możliwe jest sparowanie jej z innymi usługami w ramach Apple One celem uzyskania jednej, bardziej atrakcyjnej ceny za wszystkie usługi.

Masz telewizor LG? Masz trzy miesiące Apple TV+ w prezencie