(źródło: Apple TV+)
(źródło: Apple TV+)

Apple TV+ za darmo przez dwa miesiące. Jak skorzystać z promocji?

Platforma streamingowa Apple TV+ jest ponownie dostępna za darmo na dwa miesiące. Promocja dedykowana jest dla nowych subskrybentów, jednak zdarza się, że działa również w przypadku aktywnych użytkowników. W jaki sposób skorzystać z treści bez opłat?

Oferta platformy Apple TV+

W obecnych czasach uwielbiamy wybierać treści i uruchamiać je wtedy, gdy mamy na to ochotę. Coraz rzadziej więc korzystamy z treści oferowanych przez powszechnie dostępną telewizję na poczet serwisów streamingowych, które mocno zyskują na popularności. Jednym z nich jest Apple TV+ działający w stu krajach całego świata od 2019 roku i oferujący filmy, seriale i programy.

(źródło: Apple TV+)
(źródło: Apple TV+)

Na platformie można odnaleźć m.in. nowe odcinki Monarch: Dziedzictwo potworów, Ted Lasso, The Morning Show czy Silos. Poza tym serwis proponuje liczne serie przyrodnicze czy też programy oparte na faktach. Oferta obejmuje także treści dla dzieci np. animację Łut szczęścia, dzięki czemu każdy członek rodziny znajdzie coś dla siebie.

Z Apple TV+ można korzystać dosłownie wszędzie, nie tylko na domowych, dużych ekranach telewizyjnych typu Smart TV czy z wykorzystaniem przystawki. Aplikację uruchomimy także m.in. na urządzeniach mobilnych, takich jak smartfony czy tablety.

Jak skorzystać z dwóch miesięcy bez opłat?

Za dostęp do platformy Apple TV+ trzeba zapłacić i to dość sporo. Po 7-dniowym darmowym okresie próbnym za każdy miesiąc subskrypcji należy wnieść opłatę w wysokości 34,99 złotych. Jednak serwis często organizuje promocje, w ramach których bezpłatny czas korzystania z treści znacząco się wydłuża.

The Family Plan (źródło: Apple TV+)
Plan wycieczki (źródło: Apple TV+)

Tak jest i tym razem, bo z okazji premiery filmu Plan wycieczki z Markiem Wahlbergiem widzowie mogą przez 2 miesiące bezpłatnie odtwarzać różnorodne treści dostępne w serwisie. Jest jednak pewien haczyk. Jak wynika z informacji, promocja dotyczy wyłącznie nowych subskrybentów. Warto jednak, sprawdzić czy propozycja nie zadziała również w przypadku aktywnych użytkowników. W historii Apple TV+ już takie sytuacje miały miejsce.

Z akcji można skorzystać do 18 stycznia 2024 roku i przed tą datą należy zrezygnować z subskrypcji, jeśli nie będziemy zdecydowani na jej przedłużenie za opłatą w wysokości 34,99 złotych.