Projektor LED ZenBeam L2 (źródło: ASUS)
Projektor LED ZenBeam L2 (źródło: ASUS)

ASUS zaprezentował przenośny projektor LED. Co oferuje?

Firma ASUS, znana z licznych rozwiązań technologicznych, zaprezentowała nowy projektor. Jego przenośna, kompaktowa i lekka konstrukcja sprawia, że można zabrać go ze sobą dosłownie wszędzie. LED ZenBeam L2 wyświetla treści w rozdzielczości Full HD i, co najważniejsze, HDR.

Co oferuje ASUS LED ZenBeam L2?

Projektor ASUS LED ZenBeam L2 cechuje się eleganckim i kompaktowym wyglądem zwieńczonym skórzanym uchwytem, dzięki czemu może stać się przenośnym wyświetlaczem, z którego można skorzystać wszędzie.

Oferuje jakość obrazu Full HD, jednocześnie będąc kompatybilnym z urządzeniami proponującymi treści w rozdzielczości 4K HDR. Obiektyw ZenBeam L2 pozwala na wyświetlenie obrazu o 40 calach z odległości jednego metra, a zwiększając odległość można utworzyć obraz o przekątnej rzędu 120 cali.

Jasność tego sprzętu plasuje się na poziomie 960 lumenów, ostrość ustawiana jest w sposób automatyczny, a dźwięki emitowane przez projektor pochodzą z głośnika Harman Kardon o mocy 10 W.

Ponadto producent wyposażył projektor w akumulator o sześciu ogniwach o pojemności 65 Wh, co sprawia, że można korzystać z wyświetlania wideo przez nawet 3,5 godziny.

Projektor LED ZenBeam L2 (źródło: ASUS)
Projektor LED ZenBeam L2 (źródło: ASUS)

Inteligentne funkcje nowego projektora ASUS

Nowy ZenBeam L2 został oferuje inteligentne funkcje, m. in. ASUS Light Wall, która sprawia, że możliwe jest emitowanie wirtualnych scen, ożywiających pomieszczenia. Urządzenie ma też Asystenta Google, który można w łatwy sposób uruchomić z poziomu przycisku na pilocie.

Projektor ASUS obejmuje również wbudowaną obsługę Chromecasta, co sprawia, że wszelkie treści z urządzeń mobilnych użytkownika czy gości mogą być przesyłane w bardzo prosty sposób. Ponadto, sprzęt został wyposażony w port HDMI, wejście słuchawkowe oraz USB typu A i typu C z DisplayPortem Alt.