MoGo 2 Pro (źródło: XGIMI)
MoGo 2 Pro (źródło: XGIMI)

XGIMI wprowadza na rynek nowe projektory. Co o nich wiadomo?

Do oferty projektorów XGIMI dołączają dwa nowe z serii MoGo 2. Są przede wszystkim lekkie, łatwe w obsłudze i działają w oparciu o Android TV. Co jeszcze je cechuje?

Projektory z systemem Android TV wchodzą na rynek

Firma XGIMI, znana z produkcji wysokiej jakości przenośnych projektorów, zaprojektowała nowe urządzenia z serii MoGo 2, oparte na systemie Android TV. XGIMI MoGo 2 oraz MoGo 2 Pro zostały zaprezentowane na tegorocznych targach CES, a teraz trafiły na rynek.

Obie wersje nowych projektorów zostały wyposażone w podwójny głośnik 8-watowy. Znamionowa jasność plasuje się na poziomie 400 lumenów na czas wyświetlania wynoszący 25 tysięcy godzin.

MoGo zostały wyposażone w technologię Smart ISA 2.0, pozwalającą na automatyczną korekcję trapezu, co ułatwia szybkie uruchomienie i ustawienie obrazu. Zasilanie głośników odbywa się poprzez port USB typu C. Dostępne są również porty HDMI 2.0, USB typu A i AUX oraz łączność Bluetooth 5.0, dzięki której możliwa jest obsługa słuchawek, kontrolerów do gier itd. Urządzenia XGIMI zostały wyposażone w pilot oraz dostęp do Chromecastu, co ułatwia przesyłanie obrazów z urządzeń mobilnych.

MoGo 2 Pro (źródło: XGIMI)
MoGo 2 Pro (źródło: XGIMI)

Lekkość i mobilność najnowszych projektorów XGIMI

Projektory MoGo 2 i MoGo 2 Pro ważą zaledwie 1,1 kilograma oraz podejmują pracę podłączone do power banku, więc mogą stanowić idealną podstawę do stworzenia przenośnego kina. Obie wersje urządzeń XGIMI mają 16 GB pamięci wbudowanej i 2 GB RAM. Produkty dostarczane są do klientów z systemem Android 11.

MoGo 2 w oficjalnej sprzedaży będzie można zakupić za 399 dolarów, natomiast wersję Pro za 599 dolarów. W przypadku zakupu w przedsprzedaży, czyli od 25 kwietnia do 5 maja, możliwe jest uzyskanie zniżki w wysokości 50 dolarów.