Ten modułowy projektor dopasujesz dokładnie do swoich potrzeb
Projektor Witseer (fot. Indiegogo)

Ten modułowy projektor dopasujesz dokładnie do swoich potrzeb

Chiński startup IdeaClub zaprezentował swój nowy produkt. Projektor Witseer Full HD UST ma niezłe parametry i dołączony zestaw modułów zapewniających interakcję dotykową, dodatkowy czas pracy lub wzmocniony dźwięk.

Smart gadżety modułowe

Powiedzmy sobie szczerze — lubimy, gdy nasze gadżety można dostosować do własnego widzimisię. Wymienne panele i podzespoły głośników, przyjemne dla oka płytki świetlne czy zaawansowane technologicznie biurko z fotelem dla prawdziwego hakera. Do kolekcji modułowych gadżeciarzy chińska firma IdeaClub postanowiła dołożyć wielozadaniowy projektor Witseer Full HD UST.

Projektor oferuje rozdzielczość Full HD przy ultrakrótkim rzucie (45 cm), 100-calowy obraz i wbudowany dźwięk (dwa głośniki o mocy 3 W). Producent twierdzi, że widzowie mogą spodziewać się wyraźnego i jasnego obrazu nawet w świetle dziennym lub w dobrze oświetlonych pomieszczeniach dzięki mocy wyjściowej 1000 ANSI lumenów.

Projektor Witseer (Źródło: indiegogo)
Projektor Witseer (Źródło: indiegogo)

To, co jednak jest najbardziej interesujące, to szeroka gama akcesoriów, którymi rozszerzymy jego funkcjonalność. I tak moduł ruchu, podłączany do portu USB projektora, przenosi dotyk na obraz rzucany na blat stołu lub biurko przez główną jednostkę projekcyjną, z modułem wykorzystującym skanowanie w podczerwieni i technologie laserowe do śledzenia dłoni i palców użytkownika wewnątrz wyświetlanego płótna. Dzięki temu system jest w stanie rozpoznać gesty szczypania, powiększania, przewijania dokumentu lub przeglądarki, rysowania lub malowania oraz przenieść gesty w świat interaktywnych gier.

Niezłe parametry, wiele funkcji

Dostępny na pokładzie projektora Android TV 9 jest przygotowany na dostęp do tysięcy aplikacji rozrywkowych, takich jak Netflix, Disney Plus, Prime Video i Apple TV. Oprócz portu USB, z boku znajduje się również port HDMI ze zwrotem audio (ARC) i gniazdo słuchawkowe. Obsługiwane są również Wi-Fi i Bluetooth 5.0.

Projektor Witseer (Źródło: indiegogo)
Projektor Witseer (Źródło: indiegogo)

Użytkownicy szukający mocniejszego brzmienia mogą zamontować z tyłu magnetyczny moduł głośnika, który jest zbudowany wokół 10-watowego przetwornika, zapewniającego solidne wzmocnienie basów. Trzeci moduł sprawia, że zasilany z sieci projektor staje się przenośny dzięki akumulatorowi o pojemności 5000 mAh, który jest magnetycznie przymocowany z tyłu. Producent podaje, że miłośnicy filmów na mogą liczyć na 3,5 godziny odtwarzania na jednym ładowaniu.

Projektor Witseer (Źródło: indiegogo)
Projektor Witseer (Źródło: indiegogo)

Projektor Witseer jest oferowany samodzielnie w Indiegogo w cenie 799 dolarów lub w pakiecie, który zawiera wszystkie trzy moduły i projektor za 1299 dolarów. Wysyłka ma ruszyć w czerwcu.

Jeśli nie przekonuje Was chińska propozycja — LG i Samsung nie tak dawno także pokazały swoje nowe projektory.