CANAL+ online podrożeje (źródło: CANAL+)
Ostatnie dni pakietu w niższej cenie (źródło: CANAL+)

CANAL+ online taniej jeszcze przez kilka dni. Dlaczego warto się pospieszyć?

Jeszcze tylko kilka dni do zakończenia promocji, dzięki której dostęp do pakietu CANAL+ online będzie można zakupić taniej. Co istotne, kolejne płatności zachowają obecną cenę, warto więc się pospieszyć i cieszyć najlepszymi serialami, filmami oraz wydarzeniami sportowymi. Gdzie jest haczyk?

Platforma CANAL+ online i jej możliwości

Serwis streamingowy CANAL+ online oferuje liczne filmy i seriale na życzenie. Miesięczna płatność obejmuje najlepsze transmisje sportowe online takie, jak mecze piłki nożnej, tenisa, NBA oraz żużla w trybie na żywo. Ponadto w ramach wykupionego pakietu możliwe jest skorzystanie z opcji live, która uruchamia dostęp do tradycyjnych kanałów telewizyjnych, a część z nich obejmuje także ostatnio najbardziej pożądaną rozdzielczość 4K.

Platforma daje możliwość włączania programów na wielu urządzeniach, streamingowania wybranych treści jednocześnie na dwóch urządzeniach, a także podzielenia się opłaconym kontem z członkami rodziny. Opłata za serwis ma jednak niebawem wzrosnąć. Można to jednak obejść.

Ostatnie dni do zakupu pakietu w niższej cenie (źródło: CANAL+)
Ostatnie dni do zakupu pakietu w niższej cenie (źródło: CANAL+)

Opłaty i nadchodzące zmiany w cenniku platformy

Dotychczasowa miesięczna opłata za pakiet CANAL+ online wynosiła 49 złotych. Niebawem jednak cena ta ulegnie zmianie. Już 24 lipca, czyli w najbliższy poniedziałek, cena wzrośnie do 54 złotych za miesiąc użytkowania serwisu. Podane powyżej ceny uwzględniają rabat 5 zł/mies. za zgody marketingowe. Zmianie ulegnie także oferta długoterminowa. Dotąd można było wykupić tę opcję na 6 miesięcy, natomiast w przyszłym tygodniu obowiązujące pakiety obejmą 12 miesięcy.

Platforma zaznacza, że można obejść zapowiadaną podwyżkę cen w dość prosty sposób. Wystarczy wykupić miesięczny pakiet i regularnie go opłacać, aby zachować obecnie obowiązującą cenę. Co istotne, każda rezygnacja, wyłączenie danego pakietu lub też ponowna jego aktywacja spowoduje wzrost ceny do przyjętej w dniu 24 lipca br. Dostęp do platformy można wykupić na stronie CANAL+.