Dekoder CANAL+ BOX 4K / fot. Kacper Żarski (oiot.pl)
Dekoder CANAL+ BOX 4K / fot. Kacper Żarski (oiot.pl)

TVN i TV Puls w CANAL+ online dla wszystkich subskrybentów!

Platforma stramingowa CANAL+ online wprowadza dla swoich subskrybentów możliwość oglądania dwóch znanych i popularnych stacji – TVN oraz TV Puls. Skąd taka decyzja?

Nowe kanały CANAL+ online w imię zasady „must carry, must offer”

W ofercie serwisu streamingowego CANAL+ online możliwe jest uruchomienie dwóch popularnych kanałów takich, jak TVN i TV Puls. Stacje te mogą od teraz oglądać wszyscy subskrybenci tej platformy, bez względu na rodzaj wykupionego pakietu.

W taki właśnie sposób, na podstawie zasady „must carry, must offer”, platforma oferuje teraz swoim klientom kanały na żywo takie, jak TVP1, TVP2, TVP3, Polsat, TV4, TVN oraz TV Puls. Póki co stacje dostępne są w rozdzielczości SD.

Dekoder CANAL+ BOX 4K / fot. Kacper Żarski (oiot.pl)

Canal+ online
Dekoder CANAL+ BOX 4K / fot. Kacper Żarski (oiot.pl)

Oryginalne produkcje, sportowe zmagania i telewizja na żywo pod ręką

CANAL+ online jest jednym z serwisów streamingowych, który oferuje liczne seriale i filmy na życzenie, w tym także programy sportowe czy też informacje na żywo, emitowane w ramach kanałów telewizyjnych. Serwis pozwala na obejrzenie znanych i oryginalnych produkcji CANAL+, do których należy m. in. „Klangor”, „Belfer”, „Emigracja XD”, „The OFFICE PL”, „Kruk. Czorny woron nie śpi”, , „Król” czy też „Żmijowisko”.

Platforma ta daje także możliwość na przeżywanie największych sportowych zmagań w relacji na żywo. Serwis pozwala na obejrzenie m. in. meczów PKO BP Ekstraklasy, części meczy Premier League, LaLiga Santander, Ligue 1, PGE Ekstraligi, NBA, WTA Tour, gdzie często można zobaczyć zmagania Igi Świątek, czy też meczów Ligi Mistrzów UEFA na kanałach Polsat Sports Premium.

Oferta CANAL+ online dostępna jest w postaci miesięcznej subskrypcji i przybiera postać pozbawioną długoterminowej umowy. Ponadto z serwisu można korzystać na wielu urządzeniach, jednocześnie odtwarzając treści, zapewniając przy tym możliwość dzielenia jednego konta z rodziną.