CDA Premium dostępne na telewizorach Samsung Smart TV

CDA Premium dostępne na telewizorach Samsung Smart TV

Właścicielom Smart TV Samsunga została właśnie udostępniona nowa aplikacja, umożliwiająca łatwy dostęp do platformy płatnego VOD, jaką jest CDA Premium.

Usługa CDA Premium dostępna na telewizorach Samsunga

Samsung ogłosił właśnie, że posiadacze Smart TV tej marki mogą od teraz w wygodny sposób oglądać treści na platformie CDA Premium. Wszystko dzięki udostępnieniu dedykowanej aplikacji, którą można zainstalować na swoim urządzeniu, by cieszyć się pełną ofertą usługi.

CDA Premium na Samsung Smart TV
źródło: Samsung

Jak wiele osób wie, CDA Premium to stosunkowo nowa usługa, aktywnie promowana przez serwis na przestrzeni ostatnich lat. Platforma pozwala uzyskać dostęp do ponad 10 tysięcy filmów i seriali, a baza ta jest sukcesywnie powiększana każdego tygodnia.

Twórcy tego serwisu VOD chwalą się, że w katalogu multimediów dostępne są takie tytuły, jak „Peaky Blinders”, czyli angielski serial gangsterski, który zdobył wiele nagród i otrzymał pozytywne recenzje na całym świecie. Wśród innych pozycji wartych uwagi można wymienić francuski dramat kryminalny pt. „Nędznicy”, czy też „Tabu”, w którym w główną rolę wcielił się Tom Hardy.

Na platformie CDA Premium możemy znaleźć również szeroki wachlarz filmów niemal każdego gatunku – od kina akcji, przez kryminały, komedie, kino obyczajowe czy dramaty, aż po wielokrotnie nagradzane filmy dokumentalne. Usługa powinna zadowolić także rodziców, gdyż w katalogu nie zapomniano o filmach dla najmłodszych, w tym bajkach oraz fabularnych filmach familijnych.

CDA Premium na Samsung Smart TV
źródło: Samsung

Całość dopełniają premiery filmowe tytułów, które nigdy wcześniej nie były wyświetlane w Polsce, a także różne pakiety telewizji przez internet. CDA Premium jest oferowane w formie miesięcznej subskrypcji w wysokości 23,99 miesięcznie.

Z aplikacji mogą korzystać posiadacze telewizorów Samsung Smart TV, wydanych na rynek w 2018 roku lub nowszych. Jeśli usługa nie pojawiła się na waszym telewizorze, należy przejść do sklepu z aplikacjami, a w polu wyszukiwarki wpisać „CDA Premium” w celu pobrania jej na nasze urządzenie. Po zalogowaniu na konto w usłudze, możliwe będzie korzystanie z jej wszystkich funkcji.