Nowa linia urządzeń do monitoringu z podwójnymi kamerami (źródło: Eufy)
Nowa linia urządzeń do monitoringu z podwójnymi kamerami (źródło: Eufy)

Eufy wprowadza nową linię urządzeń do monitoringu

Marka Eufy, znana przede wszystkim z urządzeń gwarantujących bezpieczeństwo w inteligentnych domach, wprowadza nową gamę sprzętów do monitoringu, zasilanych sztuczną inteligencją. W ofercie znajdą się nowe podwójne kamery, wideodomofon oraz kamera wewnętrzna.

Nowe technologie bezpieczeństwa

Eufy, marka firmy Anker Innovations, zaprezentowała kolejną linię urządzeń do monitoringu, wyposażonych w podwójne kamery. Inteligentny dom może być nadzorowany siatką nadzoru domowego, zasilaną szerokimi możliwościami sztucznej inteligencji. W ramach serii wprowadzono także nową technologię śledzenia pomiędzy kamerami, która pozwala na jednoczesne monitorowanie osób na wielu podglądach w tym samym czasie.

Innowacyjna technologia zabezpieczeń pozwala na płynne synchronizowanie nagrań tworzonych przez różne kamery oraz z systemem HomeBase S380. Dzięki temu użytkownik może otrzymać jedno zaawansowane powiadomienie, utworzone w wysokiej jakości, ułożone w jeden klip chronologicznie.

Eufy i cztery nowe urządzenia z dostępem do AI

Wśród nowej linii urządzeń znalazła się Solo Cam S340, która zasilana jest bezprzewodowo oraz w oparciu o energię słoneczną. Sprzęt został wyposażony w kamerę obracającą i pochylającą, zapewniając dostęp do rozdzielczości 3K i sztucznej inteligencji. Wewnętrzna pamięć lokalna sięga 8 GB, a moc panelu słonecznego wynosi 2,2 W.

W ofercie ma pojawić się także kamera reflektorowa z dostępem do jakości 3K, która może nagrywać przez całą dobę, nawet w kiepskich warunkach oświetleniowych. Głowica może zarówno się pochylać, jak i obracać w zakresie 360 stopni. Podobnie jak Solo Cam S340, również Floodlight Cam E340 wspomagana jest sztuczną inteligencją. Urządzenie obsługuje karty do 128 GB pamięci.

Kamera Floodlight Cam E340 (źródło: Eufy)
Kamera Floodlight Cam E340 (źródło: Eufy)

Portfolio marki zasilić ma także kamera wewnętrzna S350, tworząca nagrania za pomocą aparatu szerokokątnego w rozdzielczości 4K oraz teleobiektywu w jakości 2K. Sprzęt ma dostęp do ośmiokrotnego zoomu, może obracać i pochylać modułem aparatów w zakresie 360 stopni. Urządzenie zasilane jest w oparciu o zasilacz 5V/2A.

Kamera wewnętrzna S350 (źródło: Eufy)
Kamera wewnętrzna S350 (źródło: Eufy)

Oferta powiększy się także o inteligentny wideodomofon E340 z baterią o pojemności 6500 mAh, który otrzymał kamerę działającą w rozdzielczości 2K z kolorowym noktowizorem oraz drugą kamerą 1080p. Jej zadaniem jest wykrywanie ludzi według technologii opartej o sztuczną inteligencję.

Wideodomofon E340 (źródło: Eufy)
Wideodomofon E340 (źródło: Eufy)