Pierwszy inteligentny odkurzacz pionowy do pracy na mokro i sucho autorstwa EZVIZ
Odkurzacz RH1 (źródło: EZVIZ)

Pierwszy inteligentny odkurzacz pionowy do pracy na mokro i sucho autorstwa EZVIZ

Targi IFA 2022 niedawno dobiegły końca. Miało na nim miejsce wiele ciekawych premier. Jedną z nich niewątpliwie był EZVIZ RH1 – pierwszy inteligentny odkurzacz pionowy do pracy na mokro i sucho firmy EZVIZ.

W trakcie zakończonych targów IFA 2022 zobaczyć można było wiele ciekawych premier. Duża część uwagi została poświęcona marce EZVIZ, znanej przede wszystkim z produkcji kamer inteligentnych. Ich nowy produkt o oznaczeniu RH1 to pierwszy inteligentny odkurzacz do pracy na mokro i sucho. Jest to początek ofensywy firmy w segmencie urządzeń czyszczących z technologią smart.

EZVIZ RH1 to nowa jakość na rynku

Odkurzacz stanowi początek nowej serii produktów, które mają wkroczyć niedługo na rynek. RH1 ma doskonale działać na każdej powierzchni – zarówno, jeśli mowa o odkurzaniu, jak i mopowaniu. Co ciekawe, odkurzacz może robić te dwie rzeczy jednocześnie. Oczyszczana powierzchnia jest również dezynfekowana – eliminując bakterie, grzyby i roztocza.

EZVIZ RH1 może się pochwalić akumulatorem, który pozwoli na jednym naładowaniu posprzątać 200 metrów kwadratowych mieszkania. Duży zbiornik wody oraz na zanieczyszczenia umożliwia uprzątnięcie tej powierzchni bez przerywania pracy na opróżnienie zasobników. Specjalna budowa umożliwia doczyszczenie nawet zaschniętych plam, a także ciasnych i trudno dostępnych krawędzi.  Wszystko z siłą 12 tysięcy Pa.

EZVIZ walczy o nowy rynek

Jak powiedział przedstawiciel marki John Wu, firma wciąż będzie stawiać na technologie, których głównym zadaniem jest zapewnienie bezproblemowego spokoju w domu użytkownika. Dodał, że RH1 stanowi odpowiedź na oczekiwania klientów aktywnych, którzy cenią porządek. Ten odkurzacz będzie im to w stanie zapewnić samodzielnie w kilka minut. RH1 przeszedł rygorystyczne testy, z których wywiązał się celująco.

Firma EZVIZ działa na rynku od 2013 roku. Zasłynęła wprowadzając bardzo proste, ale jednocześnie bardzo skuteczne i wydajne urządzenia w zakresie Smarthome. Aktualnie ich odbiorcami są miliony obywateli w około 130 krajach. Firma jest również jednym z liderów w zakresie bezpiecznego inteligentnego domu. Jednak czy nowa ofensywa zakończy się sukcesem? Już wiadomo, że RH1 będzie początkiem całej linii urządzeń czyszczących i pielęgnujących dom.