Smart Home (źródło: EZVIZ)
Smart Home (źródło: EZVIZ)

EZVIZ wprowadza nowe sprzęty dla inteligentnego domu

Marka EZVIZ znana jest przede wszystkim z inteligentnych urządzeń, takich jak kamery, czujniki, ale również roboty sprzątające czy stacje ładujące. Producent ponownie powiększa swoje portfolio. Tym razem do gamy produktów trafiają nowe przekaźniki Wi-Fi, kamera wewnętrzna, czujnik dymu oraz czujnik temperatury i wilgotności, syrena oraz termostat.

Bezpieczeństwo inteligentnego domu

EZVIZ wprowadza do portfolio kolejne nowości z kategorii Smart Home. Jedną z nich jest kamera wewnętrzna E6, która rejestruje obraz w rozdzielczości 3K. Urządzenie może rozpoznawać ludzi oraz zwierzęta, dzięki technologii opartej o sztuczną inteligencję. Gdy obiekt zostanie wykryty, kamera automatycznie powiększa istotną część obrazu.

Kamera wewnętrzna E6 (źródło: EZVIZ)
Kamera wewnętrzna E6 (źródło: EZVIZ)

Wśród nowych produktów znalazł się także detektor dymu, który jest w stanie wykryć zarówno dym, jak i ulatniający się gaz. Sprzęt przesyła powiadomienie w postaci alertu oraz współpracuje z kamerami tego producenta, aby bacznie śledzić sytuację i zapewniać stały podgląd użytkownikowi. System alarmowy zwieńcza syrena T9C o regulowanej głośności, alarmująca domowników o zdarzeniach wewnątrz i na zewnątrz budynku.

Wygodne rozwiązania EZVIZ

Wśród produktów pojawiła się także nowa seria przekaźników Wi-Fi Relay łączących się z bezprzewodową siecią Wi-Fi, dzięki której zwyczajne przełączniki oświetleniowe przerodzą się w inteligentne urządzenia. Oznacza to, że domownicy będą mogli kontrolować włączniki świateł z poziomu smartfona. Wśród produktów pojawiły się modele przekaźników, takie jak T36, T35W oraz T35WM.

Marka wzbogaciła swoje portfolio również o czujnik temperatury i wilgotności T51 z wyświetlaczem, dzięki któremu domownicy w łatwy sposób mogą kontrolować istotne parametry w mieszkaniu. Urządzenie łączy się z aplikacją, gdzie również można monitorować poziom temperatury i wilgotności. Do działania czujnika konieczne jest zainstalowanie domowej bramki EZVIZ A3, a jego obecna cena wynosi 150 złotych.

Do gamy sprzętów producenta EZVIZ trafił również termostat grzejnikowy T55, dzięki któremu domownicy mogą wygodnie regulować temperaturę z poziomu aplikacji dedykowanej na urządzenia mobilne. Sprzęt charakteryzuje się prostym montażem, który można przeprowadzić samodzielnie. Urządzenie to, podobnie jak czujnik T51, wymaga zainstalowania bramki A3.