Sala Plenarna, w której odbywają się Obrady Sejmu RP (źródło: Sejm RP)
(źródło: Sejm RP)

Obrady sejmu obejrzysz w Canal+ online. Użytkownicy zyskali dostęp do nowego kanału

Zastanawiasz się, gdzie możesz obejrzeć obrady sejmu? Teraz transmisja na żywo jest dostępna dla abonentów i subskrybentów platformy Canal+ online, którzy wyposażeni są w dekoder 4K podłączony do Internetu. Gdzie znaleźć najnowszą propozycję serwisu?

Wydarzenia z sejmu transmitowane na żywo

Po ostatnich zmianach, jakie nastąpiły w polskim rządzie, wielu użytkowników poszukuje metod na oglądanie transmisji tych wydarzeń na żywo. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Polaków, jedna z popularnych platform udostępniła nowy kanał, który pozwala na podgląd wnętrza Sali Posiedzeń Sejmu (potocznie nazywaną też Salą Plenarną) podczas trwających posiedzeń. Abonenci i subskrybenci zostali poinformowani mailowo o możliwości korzystania z nowej propozycji.

Mail dla subskrybentów i abonentów (źródło: Canal+)
Mail dla subskrybentów i abonentów (źródło: Canal+)

Obrady sejmu można teraz oglądać na nowym kanale „Sejm”, gdzie emitowany jest program „Transmisja obrad sejmu RP”, udostępniony na platformie cyfrowej Canal+ oraz Canal+ online. Aby móc odtwarzać te treści konieczne jest posiadanie dekodera 4K podłączonego do Internetu.

Obrady sejmu w Canal+ online (źródło: oiot.pl)
Obrady sejmu w Canal+ online (źródło: oiot.pl)

Obrady sejmu w Canal+ online

Najnowszą propozycję Canal+ online można znaleźć przechodząc do zakładki „Teraz w TV”. Kanał odnajdziemy nie tylko w karcie „Wszystkie”, ale również w programach z kategorii „Informacyjne”.

Jak wynika z informacji udzielonej przez Piotra Kaniowskiego (rzecznika prasowego platformy) – streaming udostępniany jest za zgodą sejmu i ma być aktywny w czasie trwania posiedzeń.