Dekoder CANAL+ BOX 4K / fot. Kacper Żarski (oiot.pl)
Dekoder CANAL+ BOX 4K / fot. Kacper Żarski (oiot.pl)

Szansa na filmowe i sportowe emocje za grosze. Świąteczne okazje w CANAL+

Kiedy święta zbliżają się wielkimi krokami, CANAL+ wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, wprowadzając atrakcyjne promocje. Oferty te są dostosowane do potrzeb różnorodnych widzów – od zagorzałych fanów filmów i seriali po entuzjastów sportowych zmagań.

CANAL+ łączy światy: tradycję z nowoczesnością

Platforma z powodzeniem łączy doświadczenie tradycyjnej telewizji z możliwościami, jakie daje dostęp online. Każdy abonent wybierający ofertę telewizji satelitarnej ma do dyspozycji nowoczesny dekoder 4K, który umożliwia korzystanie z internetu i dostęp do serwisu CANAL+ online.

Specjalnie na święta, przygotowano ofertę, w której CANAL+ Seriale i Filmy z pakietem telewizji Entry+ jest dostępny w promocyjnej cenie — przez pierwsze trzy miesiące za 0 złotych, a następnie za 25 złotych miesięcznie. W ofercie znajdują się zarówno znane i lubiane produkcje, jak i największe hity z amerykańskich wytwórni.

Canal+ Świąteczne promocje (źródło: media.pl.canalplus.com)
Canal+ Świąteczne promocje (źródło: media.pl.canalplus.com)

Dzięki serwisowi CANAL+ online, każda oferta telewizji satelitarnej otwiera przed abonentami drzwi do świata 49 kanałów telewizyjnych i rozbudowanych bibliotek VOD, dostępnych na praktycznie każdym urządzeniu. To doskonała opcja dla osób, które cenią sobie elastyczność i wygodę oglądania.

Nie zapomniano również o tych, którzy szukają jeszcze bogatszej oferty. Pakiety Relax+ i Extra+ oferują odpowiednio dostęp do 89 i 161 kanałów telewizyjnych, w tym liczne kanały online, także w promocyjnych cenach na start, czyli pierwsze trzy miesiące bez opłat abonamentowych, a po okresie promocyjnym miesięczna opłata za pakiet Relax+ wzrośnie do 35 złotych, a za pakiet Extra+ do 65 złotych za każdy kolejny miesiąc użytkowania w ramach dwuletniego zobowiązania.

Sportowe emocje

Dla fanów sportu przygotowano pakiet CANAL+ SPORT z pakietem kanałów Entry+ w cenie 70 złotych miesięcznie, który zapewnia niezapomniane emocje sportowe, pokazując rozgrywki z największych światowych aren. Oferta sportowa jest bogata i zróżnicowana, obejmująca zarówno piłkę nożną, żużel, jak i tenis. Dostępne są tu także kanały Eleven Sports i Polsat Sport Premium.

Druga opcja to dostęp do paczki CANAL+ z pakietem kanałów Entry+ oraz HBO, Netflixa oraz FilmBOX w cenie 100 złotych miesięcznie. Dodatkowo do dyspozycji klientów jest również dekoder 4K DualBOX+, dostępny z opcjonalnym dyskiem twardym o pojemności 500 GB.

Warto dodać, że podane ceny pakietów zawierają rabaty, w tym 5 złotych miesięcznie za wyrażenie zgód marketingowych i 5 złotych miesięcznie za e-rachunek oraz terminową płatność. Nie uwzględniono w nich natomiast opłaty miesięcznej za najem dekodera. Szczegóły w Warunkach Promocji i w FAQ na canalplus.pl i w Punktach Sprzedaży.

Święta to czas, kiedy warto pozwolić sobie na odrobinę luksusu, a dzięki promocjom można to zrobić w sposób przemyślany i ekonomiczny. Warto więc rozważyć tego typu oferty.