Huawei Scale 3

Huawei Scale 3 – inteligentna waga, która mierzy 11 parametrów ciała już w Polsce

Huawei Scale 3 to waga chińskiego producenta, która ma zapewnić użytkownikom uzyskanie kompleksowej informacji na temat stanu ich zdrowia. Urządzenie, według Huawei, jest w stanie mierzyć 11 różnych parametrów. Właśnie pojawiła się w ofercie polskiego oddziału marki. Co jeszcze potrafi ten sprzęt i ile trzeba za niego zapłacić?

Huawei Scale 3 to kolejna, długo wyczekiwana generacja inteligentnej wagi chińskiego producenta. W tym przypadku jednak było warto. Huawei Scale 3, w cenie 149 złotych, potrafi całkiem sporo.

Na co mogą liczyć użytkownicy?

Huawei Scale 3

Huawei Scale 3 – co potrafi?

Huawei Smart Scale 3 pozwala na monitorowanie 11 różnych parametrów związanych z ciałem użytkownika. W tym przypadku waga będzie w stanie oczywiście podać aktualną wagę, poziom tkanki tłuszczowej, poziom beztłuszczowej masy ciała, poziom tłuszczu trzewnego, podstawową przemianę materii, tętno, masę mięśni szkieletowych, procent zawartości wody w organizmie czy też ilość białka oraz minerałów zawartych bezpośrednio w kościach.

Waga Huawei Scale 3 działa podobnie do innych sprzętów tego typu – wykorzystuje impuls elektromagnetyczny, a badanie użytkownika odbywa się boso. Waga jest zintegrowana z aplikacją Huawei Zdrowie, która działa zarówno na urządzeniach z Androidem, jak i iOS.

Huawei Scale 3

Wszystkie z pomiarów są bezpośrednio synchronizowane z aplikacją i zapisywane w indywidualnym profilu użytkownika. Waga posiada również tryb gościa, bez zapisywania danych na urządzeniu – po pomiarze zostaną one usunięte z wagi.

Konstrukcja wagi Huawei Scale 3 została wykonana ze szkła hartowanego. Na dole obudowy znajdziemy nóżki z podkładkami antypoślizgowymi, które mają zwiększyć komfort pomiaru – niezależnie od powierzchni.

W swojej cenie, propozycja Huawei wygląda naprawdę kusząco. Zakupu dokonać można w oficjalnym sklepie producenta.