Hulajnoga elektryczna Predator Extreme (źródło: Acer)
Hulajnoga elektryczna Predator Extreme (źródło: Acer)

Gaming na kółkach. Oto hulajnoga elektryczna Acer i nowe monitory dla graczy

Marka Acer zaprezentowała nowości, które wprowadzi na rynek w 2024 roku. Wśród urządzeń pojawiły się laptopy oraz monitory gamingowe, w tym 57-calowy gigant, a także wyjątkowy pojazd. Zaprezentowana hulajnoga elektryczna pozwala na wykonywanie akrobacji i może na jednym ładowaniu przejechać nawet 35 kilometrów.

Gamingowa hulajnoga elektryczna

Predator Extreme to hulajnoga elektryczna, która dołącza do grona produktów marki Acer. E-mobilny pojazd spełni oczekiwania wielu użytkowników, poza standardową jazdą maszyna pozwala na wykonywanie akrobacji, skoków i poradzi sobie w trudniejszych terenach, takich jak wzgórza czy wąskie szlaki. W mieście natomiast kierowca może wybierać tryby prędkości spośród 6 km/h, 15 km/h oraz do 25 km/h.

Hulajnoga elektryczna może na jednym ładowaniu przejechać maksymalnie 35 kilometrów. Jest to zasługa wymiennego akumulatora litowo-jonowego o pojemności 10,5 Ah. Proces pełnego ładowania trwa około czterech godzin.

Konstrukcja pojazdu jest solidna: Predator Extreme został nieco pochylony do przodu, a jego środek ciężkości jest położony na tyle nisko, aby hulajnoga dostosowała się do trudniejszych warunków terenowych, nie tracąc przy tym zwrotności. Predator Extreme trafi na rynek w drugim kwartale 2024 roku, a jego sugerowana cena to 5699 złotych.

Monitory gamingowe Acer

Wśród produktów, które mają pojawić się na rynku jeszcze w tym roku, znalazły się również laptopy z serii Predator Helios oraz monitory gamingowe, w tym gigantyczny Predator Z57 o rozdzielczości DUHD i przekątnej ekranu sięgającej do 57 cali. Proporcja tego wyjątkowego ekranu wyniosła natomiast 32:9, a jego zakrzywienie to 1000R. Monitor ma trafić do sprzedaży w drugim kwartale br., a jego sugerowana cena to 10599 złotych.

Monitor Predator Z57 (źródło: Acer)
Monitor Predator Z57 (źródło: Acer)

Wśród najnowszych produktów pojawił się też nowy ekran stereoskopowy. Predator SpatialLabs View 27 to monitor zasilany technologią SpatialLabs TrueGame, która za pomocą informacji o głębi gier tworzy indywidualne profile 3D. Model ten ma trafić na rynek jeszcze w tym kwartale za 8799 złotych.

Monitor Predator SpatialLabs View 27 (źródło: Acer)
Monitor Predator SpatialLabs View 27 (źródło: Acer)

Monitory marki Acer zasili także model Predator X34 V3 z zakrzywionym ekranem wykonanym w technologii miniLED z rozdzielczością QHD za 3699 złotych. W ofercie pojawią się również monitory OLED-owe Predator X39 za 6499 złotych oraz Predator X34 za 5699 złotych. Te wersje urządzeń także trafią na rynek w drugim kwartale br.