ikea symfonisk półka z ładowarką
ikea symfonisk półka z ładowarką

Nowość od Ikea Symfonisk – półka z ładowarką bezprzewodową

Ikea, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, wprowadza nowe smart produkty do katalogu. Ostatnio pisaliśmy o nowej odsłonie głośnika Symfonisk. Tym razem do sprzedaży wchodzi dedykowana półką z ładowarką bezprzewodową. Razem stworzą idealny zestaw odpowiedni do każdego wnętrza.

Półka z ładowarką bezprzewodową

Wielbiciele głośnika na pewno docenią ten stylowy dodatek, który stworzy estetyczną całość przy naszym łóżku. Półka z ładowarką bezprzewodową to must have między innymi dla posiadaczy smartfonów, którzy zyskają dzięki niej nie tylko miejsca do odłożenia telefonu po zakończeniu jego używania. Jej dodatkowa funkcjonalność sprawi, że będą mogli ładować swoje urządzenia w nocy. Zapewni to wsparcie dla bezprzewodowego ładowania w standardzie Qi, znajdzie się tu także port USB-C 18W.

Idealnie nadaje się do zamontowania na ścianie jako szafka nocna w sypialni, półka na rzeczy w przedpokoju czy w salonie. Możesz na niej z powodzeniem trzymać okulary, książkę, tablet i oczywiście głośnik Symfonisk, gdyż góra konstrukcji jest przeznaczona właśnie dla niego.

Do wyboru są dwa kolory półki – czarny lub biały, dzięki czemu jeszcze łatwiej można dopasować ją do wnętrza.

Cena i dostępność półki

Jeszcze do niedawna półka była dostępna tylko na niemieckiej stronie Ikea. Aktualnie to się zmieniło i klienci z Polski również mogą cieszyć się nią w swoich domach. Jej cena to 150 złotych. Myślę, że nie należy do wygórowanych, szczególnie patrząc na ilość funkcji, jakie oferuje. Na stronie znalazłam również opcję wspornika ściennego głośnika bez półki. Wtedy cena jest niższa, bo wynosi tylko 50 złotych. Jednak nie będzie już tak stylowo ;-).

Półka z ładowarką bezprzewodową Symfonisk wchodzi również w ofertę promocyjną kampanii Ikea. Wydając 500 złotych na meble lub akcesoria, dostajemy 50 złotych rabatu na następne zakupy. Promocja ta jest przeznaczona dla Klubowiczów IKEA Family i obowiązuje tylko w dniach do 30.06.2022 roku.