oppo-n1-sonic-electric-toothbrush
oppo-n1-sonic-electric-toothbrush

Xiaomi ma konkurencję. OPPO wypuszcza soniczną szczoteczkę do zębów

OPPO to marka do tej pory znana głównie z produkcji smartfonów i urządzeń inteligentnych. Tym razem jednak postanowiła rzucić kolejne wyzwanie Xiaomi. Właśnie wypuściła na rynek swoją pierwszą szczoteczkę do zębów, która na jednym ładowaniu ma dbać o zęby nawet przez 6 miesięcy.

OPPO N1 Smart Sonic – co wyróżnia szczoteczkę soniczną?

OPPO postanowiło poszerzyć katalog oferowanych przez siebie produktów o nowości z kategorii małego AGD. OPPO N1 Smart Sonic Electric Toothbrush to ich pierwsza soniczna szczoteczka do zębów, która oferuje niestandardowe tryby czyszczenia jamy ustnej.

Mimo niskiej ceny (w prostym przeliczeniu ok. 130 złotych) nie jest to wcale taka zwykła szczoteczka. OPPO N1 Smart Sonic wykorzystuje opatentowany mechanizm zawieszenia magnetycznego, w którym zastosowano zaawansowaną technologię fal dźwiękowych. W odróżnieniu od wibracji powodowanych przez silniki wibracyjne, tutaj przekazywanie mocy jest znacznie bardziej stabilne.

oppo-n1-sonic-electric-toothbrush
OPPO N1 sonic electric toothbrush

Nowa technologia antybakteryjna

W główce szczoteczki wykorzystano technologię antybakteryjną Sharklet, która zastępuje wiele środków antybakteryjnych. Jej działanie to przede wszystkim uniemożliwienie rozmnażania się bakterii. Materiał wykorzystany do jej produkcji jest nietoksyczny i bezpieczny dla człowieka.

Nowa szczoteczka elektryczna OPPO uwzględnia również różną wrażliwość zębów i dziąseł u jej użytkowników. W zestawie znajdziemy dwie dodatkowe wymienne główki szczoteczki, z podziałem na różne poziomy twardości. Ich włosie zostało dobrane zgodnie ze standardami FDA.

Zastosowano tu także bezpieczną baterię o sporej pojemności, z której, jak zapewnia producent, można korzystać przez około 180 dni po pełnym naładowaniu.

oppo-n1-sonic-electric-toothbrush
OPPO N1 sonic electric toothbrush

Personalizowane tryby szczotkowania

Szczoteczkę do zębów można podłączyć do smartfona przez Bluetooth. Dzięki temu użytkownicy mogą dostosować prędkość wibracji podczas jej używania – do wyboru są cztery różne. Dodatkowo można również skorzystać z 20 spersonalizowanych trybów szczotkowania.

OPPO N1 Smart Sonic jest dostępna w dwóch kolorach. Cechuje ją stopień wodoodporności IPX7, dzięki czemu można ją bezpiecznie myć pod bieżącą wodą.