Jimmy-HW10
Jimmy-HW10

Nowe odkurzacze Jimmy HW10 i Jimmy BX7 Pro w promocyjnej cenie

Odkurzacze pionowe Jimmy cieszą się sporą popularnością wśród klientów, dlatego producent stale stara się poszerzać swoją ofertę. Ostatnio do sprzedaży trafiły dwa nowe modele o ciekawych parametrach: Jimmy HW10 i Jimmy BX7 Pro. W dodatku oba są teraz w promocyjnej cenie.

Jimmy HW10 i Jimmy BX7 Pro dostępne dużo taniej niż zwykle

Odkurzacz mopujący marki Jimmy HW10 to wielozadaniowy odkurzacz bezprzewodowy, pracujący na sucho i mokro. Jest wyposażony w bezszczotkowy silnik cyfrowy, który ma być niezwykle wydajny – jego moc ssąca 18000 Pa jest wystarczająca na tyle, aby pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń z podłogi.

Urządzenie jest w stanie pracować bez przerwy do 80 minut, dzięki baterii o pojemności 3800 mAh. To czas wystarczający na sprzątniecie nawet większego mieszkania. Natomiast jeśli zajdzie taka potrzeba, mamy do dyspozycji dodatkowy akumulator, który ten czas podwoi.

Jimmy-HW10
Jimmy HW10

Jimmy HW10 to udoskonalona wersja poprzednika Jimmy HW8 Pro, która pozwala nie tylko na zmywanie podłóg, ale również jest świetna przy odkurzaniu na sucho, w tym nadaje się również do odkurzania mebli. W zestawie z odkurzaczem znalazły się m.in. dwie szczotki: wałek dywanowy oraz wałek podłogowy, które bardzo dobrze dopasowują się do czyszczonych powierzchni.

Inteligentny ekran OLCD pozwala na szybką i łatwą kontrolę stanu urządzenia. Wyświetlacz poinformuje nas m.in. o poziomie baterii, trybie pracy, a także przypomni o konserwacji.

Jimmy HW10 kupicie za 2299 złotych – o 700 złotych taniej niż standardowo.

Jimmy BX7 Pro idealny dla alergików

Drugim urządzeniem, które właśnie trafiło na promocję, jest znacznie mniejszy odkurzacz ręczny Jimmy BX7 – podobno idealny dla alergików. Pozwoli on na bezproblemowe odkurzanie wszelkiego rodzaju tapicerowanych mebli. Sprawdzi się także przy odświeżaniu materacy, wyciągając z nich ukryte roztocza i inne zanieczyszczenia. Dodatkowo podgrzewa czyszczoną powierzchnię do 60 stopni w 5 sekund, co sprawia, że jest jeszcze bardziej skuteczny.

Odkurzacz został wyposażony także w lampę UV, eliminującą wszelkie bakterie oraz wirusy. Fajnym dodatkiem jest zastosowanie sensora, który poinformuje nas, czy sprzątana powietrza jest dalej brudna, czy też została już poprawnie oczyszczona.

Jimmy-BX7
Jimmy BX7

Jimmy BX7 ma ulepszony silnik o mocy 700 W, który jest w stanie zapewnić większą moc ssania i niższy poziom hałasu. Nie zapominając również o oszczędności energii, przy wysokiej wydajności. Jego cena również została obniżona i aktualnie wynosi 659 złotych.