Kompaktowa pralko-suszarka Eeva (źródło: Prelaunch.com)
Kompaktowa pralko-suszarka Eeva (źródło: Prelaunch.com)

Ta kompaktowa pralko-suszarka zaoszczędzi miejsce i czas

Eeva to wyjątkowo kompaktowa, mała pralko-suszarka. Jej wyjątkowość polega na tym, że nie wymaga stałego podłączenia do źródła wody i podłączana jest wtyczką do kontaktu. Jak więc działa?

Wyjątkowo kompaktowa pralko-suszarka alternatywą dla tradycyjnych urządzeń

Nie ma co ukrywać, pralka to sprzęt domowy, który uznawany jest chyba za jedno z podstawowych urządzeń i można je spotkać prawie w każdym domu. Alternatywą dla tego wynalazku codziennego użytku są pralnie, jednak koszt codziennego prania może być naprawdę wysoki. Mimo to, niektórzy muszą decydować się na takie nadszarpnięcie swojego budżetu, a wszystko przez spory gabaryt tradycyjnego sprzętu, konieczność podłączenia jej do źródła wody oraz brak warunków do suszenia prania.

Kompaktowa pralko-suszarka Eeva (źródło: Prelaunch.com)
Kompaktowa pralko-suszarka Eeva (źródło: Prelaunch.com)

Na rynku pojawiła się jednak zdecydowanie ciekawa alternatywa, szczególnie dla tych, którzy nie lubią wydawać sporych kwot na pralnie i jednocześnie stacjonują w mieszkaniach o niewielkich powierzchniach.

Rozwiązaniem tego problemu jest nowy wynalazek w postaci pralko-suszarki Eeva. Urządzenie to zarówno pierze, jak i suszy, zajmuje niezwykle mało miejsca, a dodatkowo nie wymaga stałego podłączenia do sieci wodociągowej.

Możesz prać i suszyć dokładnie tam, gdzie masz dostęp do prądu

Pralko-suszarka Eeva samodzielnie dostosowuje pranie i suszenie, nie powoduje zagnieceń. Sprzęt ma wbudowany zbiornik wody, może być użytkowany zarówno w niewielkich mieszkaniach czy domach, ale np. także np. w samochodach kempingowych.

Eeva jest w stanie zastąpić kosz na pranie, wystarczy na bieżąco ją załadowywać, uruchomić, a gdy skończy tylko ją opróżnić. Kompaktowy i elegancki kształt tej niewielkiej pralko-suszarki wpasuje się dosłownie w każde otoczenie, może być przenoszona, a nawet schowana wewnątrz szafy.

Kompaktowa pralko-suszarka Eeva (źródło: Prelaunch.com)
Kompaktowa pralko-suszarka Eeva (źródło: Prelaunch.com)

Pranie z suszeniem polega na napełnieniu zbiornika Eevy wodą, włożeniu brudnej odzieży, dodaniu detergentu do prania oraz wybranie odpowiedniego dla nas cyklu, co można łatwo zrobić na wbudowanym ekranie LCD. Dodatkowo, użytkownik w aplikacji ma możliwość zapoznania się ze wskaźnikami zrównoważonego rozwoju, a także szacunkami na temat zaoszczędzonej energii, wody oraz pieniędzy.

Jeden cykl prania zrealizowany przez Eevę trwa około 90 minut i zużywa około 9,8 litra wody, którą można wylać do kanalizacji po zakończeniu procesu. Sprzęt może pomieścić ponad 3 kilogramy prania i nie wymaga każdorazowego uruchamiania suszenia.

Zasilanie tej pralko-suszarki odbywa się z sieci elektrycznej, a jej cena wynosi ponad 3 tysiące złotych.