Lidlomix
Monsieur Cuisine Smart 1200 (Źródło: lidl.pl)

Monsieur Cuisine Smart już niebawem kupisz taniej o 700 złotych

Kuchnia jest miejscem, gdzie tzw. magia dzieje się na co dzień. To tutaj przygotowujemy posiłki, które zbliżają nas do siebie, a dzięki nowoczesnej technologii, gotowanie staje się nie tylko łatwiejsze, ale i przyjemniejsze. Popularnym sprzętem kuchennym jest Monsieur Cuisine Smart.

Co sprawia, że warto rozważyć zakup Monsieur Cuisine Smart?

To urządzenie, które nie tylko ułatwia przygotowanie ulubionych potraw, ale również inspiruje do eksploracji nowych smaków. Popularną maszynę, znaną szerzej jako Lidlomix, wyposażono w moc 1200 W i funkcję Wi-Fi. Zyskała też wyjmowaną misę ze stali nierdzewnej o pojemności 4,5 litra wraz z uchwytami, w celu łatwiejszego operowania nią. Do tego jest jeszcze szczelna pokrywa oraz bogaty zestaw akcesoriów, które mają sprawić, że gotowanie będzie efektywne i bezproblemowe — wszystko potrzebne jest pod ręką.

Rzecz jasna, robot, który ma tyle funkcji musi jednak być odrobinę większy od standardowych „garnków”. Dlatego też warto spojrzeć na wymiary urządzenia – 45,7 x 37 x 29 cm, tak by mieć pewność, że posiadamy wystarczająco dużo miejsca w naszej kuchni. Mimo tej jednej, nazwijmy to niedogodności, oferuje wyręczanie nas w większości czynności związanych z przygotowaniem posiłków — gotowanie, gotowanie na parze, mieszanie, ugniatanie ciasta, podsmażanie, siekanie, mielenie, rozdrabnianie i innych. Użytkowanie ułatwia 8-calowy, kolorowy ekran dotykowy oraz możliwość sterowania głosowego przy pomocy Asystenta Google.

Urodzinowa promocja

Już niedługo z okazji 10 urodzin Lidlomixa, Monsieur Cuisine Smart będzie dostępny w wyjątkowej cenie promocyjnej 1799 złotych, co oznacza oszczędność 700 złotych. To świetna okazja, by stać się posiadaczem tego urządzenia. Promocja będzie obowiązywać od 11 do 16 marca, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online.

Aby skorzystać z tej oferty, należy być użytkownikiem aplikacji Lidl Plus, gdyż tam znajdziemy wszystkie jej szczegóły. Mogę się jedynie domyślić, że zostanie tam przygotowany specjalny kupon, który trzeba będzie aktywować, tak jak było to w poprzednio, jednak na ten moment nie jest on widoczny. Warto więc sprawdzać na bieżąco.

Monsieur Cuisine Smart promocja (źródło: Gazetka Lidl)
Monsieur Cuisine Smart promocja (źródło: Gazetka Lidl)