Motorówka GoBoat (Źródło: https://goboat.com/collections/goboat-2-0)
Motorówka GoBoat (Źródło: https://goboat.com/collections/goboat-2-0)

Nadmuchiwana motorówka zmieści Ci się do torby

Osobista jednostka pływająca GoBoat 2.0 została sfinansowana przez społeczność na Kickstarterze. Motorówka z łatwością mieści się w torbie i raz, dwa nadmuchuje się dzięki załączonej pompce.

Marzy Ci się wypoczynek na wodzie?

Dla osób uwielbiających relaks nad i na wodzie startupy i inżynierowie oferują szeroki wachlarz możliwości – od zgrabnych skuterów, przez większe wodoloty po eleganckie i szybkie motorówki. A co z osobami, którym zależy na czymś niewielkim do spokojnego relaksu? GoBoat 2.0 może być rozwiązaniem dla Ciebie.

Osobista jednostka pływająca GoBoat to motorówka, w której pojedynczy pasażer zasiada pośrodku ogromnego, łatwego w złożeniu, nadmuchiwanego pierścienia. Najnowszy model łączy w sobie najlepsze cechy deski wiosłowej, kajaka i łodzi i jest dostępny w różnych rozmiarach i opcjach kolorystycznych.

GoBoat 2.0 jest stabilny i twardy po napompowaniu za pomocą dołączonej pompki ręcznej, dzięki opatentowanej konstrukcji kompozytowej AirCore, z trzema oddzielnymi komorami powietrznymi dla bezpieczeństwa i okrągłej konstrukcji.

Motorówka GoBoat (Źródło: https://goboat.com/collections/goboat-2-0)
Motorówka GoBoat (Źródło: goboat)

Tę motorówkę przewieziesz z łatwością

Poduszkowa konstrukcja z łatwością ślizga się po przeszkodach. Na szczycie motorówki znajdziemy odłączane, nadmuchiwane siedzisko, które można przymocować do antypoślizgowego pokładu z pianki, szyny na akcesoria oraz uchwyty umieszczone wokół krawędzi, ułatwiające transport. Pojazd waży 26 kilogramów i można go spakować do torby transportowej lub bagażnika samochodu.

W zestawie znajdziemy również pięciobiegowy elektryczny silnik o masie 16 kilogramów, umożliwiający poruszanie się z prędkością do 8 km/h, mechanizm automatycznego wyłączania połączony ze smyczą oraz aluminiową pawęż, która może pomieścić dwie baterie U1.

Wersja dla dorosłych GoBoat 2.0 ma średnicę 178 cm, a cena zaczyna się od 1076 dolarów, chociaż obecna cena promocyjna wynosi 753 dolarów. Wersja Mini ma średnicę 140 centymetrów i jest dostępna za 683 dolarów (478 dolarów w promocji).

Wszystkie modele są już dostępne w przedsprzedaży. Wysyłka ma się rozpocząć 5 czerwca.