I ty możesz znaleźć idealny lakier! NEONAIL stworzył apkę do "przymierzania" kolorów
Fot. NEONAIL

I ty możesz znaleźć idealny lakier! NEONAIL stworzył apkę do „przymierzania” kolorów

Wybór lakieru do paznokci to często trudne zadanie. Kolor wybiera się najczęściej na podstawie pomalowanego nim przezroczystego wzornika. Niestety, często różni się on od tego na paznokciu, przez co efekt nie jest zadowalający. Z tym jednak koniec dzięki nowatorskiej aplikacji stworzonej przez NEONAIL.

Dobór odpowiedniego lakieru do paznokci to nie lada przejście przez mękę. Na rynku jest ogromna ilość producentów, a każdy z nich ma całą własną paletę barw. Do tej pory, nabywcy byli zdani na próbniki, które nie zawsze dokładnie oddają rzeczywistość. Z tym jednak koniec za sprawą aplikacji Colormatch.

Nowatorska aplikacja

Pomocną dłoń do klientów zdecydował się wyciągnąć lider sprzedaży lakierów hybrydowych NEONAIL. Ich rewolucyjna aplikacja Color Match jest pierwszym tak rozbudowanym programem. Pierwszy raz w historii klienci otrzymali możliwość w czasie rzeczywistym „przymierzania” kolorów. Tym samym znika konieczność działania na zasadzie prób i błędów.  

Co ciekawe, aplikacja zyskała możliwość uczenia maszynowego, które zaprojektowała dla niej firma Netguru. Algorytmy umożliwiają bezbłędne cyfrowe pokrycie paznokci lakierem tak, byśmy dokładnie mogli zobaczyć kolor. Co równie ważne, umożliwia on nałożenie rozbudowanych wzorów ozdobnych, byśmy mogli sprawdzić pełny efekt.

Aplikacja jest tak naprawdę odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów, które powstało podczas pandemii. To właśnie wtedy gwałtownie podniósł się wpływ i znaczenie zakupów internetowych. Tym samym pojawiła się potrzeba stworzenia rozwiązań, które ułatwią życie użytkownikom.

Cyfrowy test i sklep

Poza samym testowaniem odcieni barw, aplikacja pełni również funkcję sklepu. W dowolnej chwili wybrany kolor możemy dodać do ulubionych lub natychmiast włożyć go do cyfrowego koszyka. Możliwe jest również sprawdzenie szczegółów danego produktu, opisu, składników i potencjalnej dostępności w dystrybucji online. Dla fanów klasycznego kupowania w sklepach stacjonarnych jest również możliwość sprawdzenia możliwości zakupu w najbliższych punktach.

Pomysł na aplikację do doboru najlepszego lakieru jest nowatorski i może odmienić rynek. Klienci będą dobierać kolory precyzyjniej i będą bardziej zadowoleni. Czy program idealnie dobiera kolory? Na tym etapie oceny są bardzo pozytywne, a aplikacja jest uznawana za nr. 2 top najpopularniejszych, darmowych aplikacji na Androida.

Aplikację można pobrać z Google Play oraz App Store.