Telewizja w domu (źródło: Pixabay)
Telewizja w domu (źródło: Pixabay)

Netia GO trafia na telewizory marki Samsung

Platforma Netia GO, dedykowana dla abonentów usług telewizyjnych Netia, jest już dostępna na telewizorach marki Samsung, które zostały wyprodukowane od 2019 roku. Jakie możliwości trafiły w ręce posiadaczy tych urządzeń?

Serwis dostępny na telewizorach i urządzeniach mobilnych

Netia GO jest platformą, która abonentom usług telewizyjnych Netia za darmo udostępnia kanały telewizyjne oraz treści VOD takie, jak seriale i filmy. Serwis ten jest dość nową opcją, gdyż ruszył w październiku zeszłego roku.

Jego możliwości dostępne są nie tylko na telewizorach z Android TV, Chromecastach, Airplay, przystawkach Apple TV, dekoderach Netia EvoBox, ale również w przeglądarce na komputerach czy też w aplikacjach dedykowanych na urządzenia mobilne z systemem iOS lub Android. Teraz serwis ten będzie dostępny także na telewizorach marki Samsung wyprodukowanych od 2019 roku.

(źródło: Netia GO)
(źródło: Netia GO)

Jakie treści można obejrzeć na platformie Netia GO?

Dzięki wszechstronności platformy, klienci z poziomu aplikacji mogą więc korzystać na wielu urządzeniach z nawet 130 kanałów telewizyjnych online. Aby uzyskać dostęp do treści serwisu wystarczy zalogować się za pomocą tego samego loginu i hasła w Netia GO. Liczba programów TV zależna jest od pakietu abonamentowego, wykupionego przez subskrybentów. Poza kanałami możliwe jest także uruchomienie trzech kategorii treści typu VOD.

W ramach tzw. Katalogów abonenci otrzymują dostęp do wybranych treści, które emitowane są na kanałach telewizji linearnej, czyli tradycyjnej.

Ponadto klienci mogą skorzystać też z Wypożyczalni filmów w postaci transakcyjnego serwisu VOD (TVOD). Zasada działania jest dość prosta: subskrybent na czas 48 godzin otrzymuje dostęp do filmów, za płatność od 5 do 20 złotych, która doliczana jest do rachunku.

Klienci Netia GO mogą również skorzystać z wersji Premium w postaci pakietu wideo na żądanie (SVOD), którego cena wynosi 20 złotych i obejmuje 30 dni. Opcja ta udziela dostępu do licznych filmów, programów rozrywkowych oraz dedykowanych dla dzieci, a także innych produkcji.